Belgrad Ormanı

obsolate

Daimi Üye
Tepki
265
Herkese selam, 24 Aralık Pazar günü Kaçkar Bisiklet Antrenman Yarışlarının olduğu gün yarışı izlemek için Belgrad'a uçtuk. Kaçkar Bisiklete (Aydın) bizi (tuğberk ve ben) götürdüğü için teşekkürler... acumur ve msconfig de lütfü'nün aracıyla intikal ettiler. Yasin(otec) nasıl ve nereden geldi bilmiyorum ama hoşgeldi :) Tüm enerjimizi ormana harcayabildik bu sayede. Videomuzda belgrad'ın haşin engebeleri yanısıra yarışın yapıldığı parkuru kask kamerasıyla yaşamış olacaksınız. Ayrıca tuğberk'in 2 metreden ölümcül uçuşunu ve sonucunda düşüşünün dehşetini yaşayacaksınız (öyle bir düştü ki kaskı kırıldı) ve bizede atlarken nelerin yapılmayacağını gösterdi.

Not: Bu sefer sert müzikler kullanmadım, güvenle seyredebilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: Lütfü Çolak
Scudo

Kemal Tecimen

Daimi Üye
Tepki
305
beyler merhaba bravo pazar gününün tadını çıkartmışınız video çekimleri nefis video işi forumda sanayileşmeye başlıyor galiba öyle olsun seyri güzel ellerinize sağlık teşekkürler ahmetciğim sakatlığı yenmişin galiba ısınıyorsun herhalde dikkat et tuğberk kardeşim sanada geçmiş olsun bir şeyin yoktur inşallah hoşçakalın

Tugfox

Forum Bağımlısı
Tepki
1.218
Pazar gunu mukemmel bir gun gecirdim :)

Sercan ve beni Belgrad Ormanina goturen Kackar Bisiklet'e, bizi nerede buldugunu anlayamadigim fakat tanismaktan ve birlikte pedal basmaktan keyif aldigim Yasin'e(otec), gun boyunca videolar cekip sonrasinda saatlerce montajlayan Lutfu abime ve Sercan'a, Belgrad donusu Tarabya'ya oradan da Besiktas'a kadar arabasiyla arkamizda bize eslik ettigi icin Lutfu abime, arabanin camindan cikarak yol videolarimizi goruntuleyen Ahmet abime(acumur), arabayla gelmesine ragmen donuste Sercan ve bana bisiklet ustunde eslik eden kardesim Mustafa'ya (msconfig) cok cok cok cok tesekkurler ediyorum :) Harika bir gun gecirmemdeki bas kahramanlar sizlersiniz :)

Sercan videoyu cok begendim muzikler de super goruntuyle cok guzel uymus hatta biara bunnyhoplarimla muzigin ritmi ayni gitmis hosuma gitti :)

Ayrica dusus animdaki muzige de bayildim :) Orjinalinde ruzgar gibi gelip cotonk diye dusuyorum :D :D Bi de yavaslatmissin goruntumu cok tesekkurler :D

msconfig

Forum Bağımlısı
Tepki
780
sercan yine mukemmel olmus ellerine saglik, artik kotu birsey izlemiyecegimi bilgisim icin kuruldum koltuya actim sesi izledim ;) hepinize ayri ayri tesekkurederim. cok guzel bir gundu.

bu arada sercan sana profesyonel bir kask kamerasi almaya karar verdim benim hedimyem olsun :D

sanki baska goruntuler varmiydi ya arkadaslar ? neyse mukemmeldi hehe gorusmek uzere (bu arada ben otec'i parkurdayken birden yanimda gordum sonra ayni sekilde vedalasir vedalasmaz yok oldugunu gordum, nasil oluyo bu ya:) )

Tugfox

Forum Bağımlısı
Tepki
1.218
@msconfig

dimi dimi :D :D :D Ben de oyle sasirdim parkura ciktik arkada kaldiniz bi baktim otec'le sohbet ediyorsunuz :D :D Sonra arabanin yanina geldigimizde ben kaciyim dedi gitti, arkasindan yola ciktik ama goremedik :D :D :D

Lütfü Çolak

Forum Bağımlısı
Tepki
1.811
Sercan ellerine sağlık,
çok güzel bir video olmuş.
gene konuşturmuşsun hem çekimlerinle, hemde kurgunla.

Kemal abinin de dediği gibi forumda bu video işi yakında sanayileşip sektör haline gelecek. :)

kimbilir belki de yeşilçamın papucunu dama atıp, yeşilpedal ı kurarız.

acumur'u tekrar aramızda görmekten mutluluk duyuyorum.
Tuğberk sanada tekrar geçmiş olsun.
Otec (Yasin) seninlede tanıştığıma memnun oldum. tekrar görüşmek dileğiyle.

3 kere

EKŞIN
EKŞIN
EKŞIN

mehmet_svm

Forum Bağımlısı
Tepki
419
Bisiklet
Sedona
Kendimi belgradda hissettim,süpersiniz...

gizer

Forum Demirbaşı
Tepki
161
İsim
Özgür KUŞCUOĞLU
Bisiklet
Kron
Güzel film olmuş. Ellerinize sağlık. Tuğberk' e geçmiş olsun dileklerimi, kaskına da teşekkürlerimi sunarım.

acumur

Forum Demirbaşı
Tepki
563
Kemal abi sağolasın teşekkür ederim.Sakatlığı atlattık diyebilirim evet en azından bisiklete binebiliyorum ama şimdilik grubu geriden takip ediyorum ancak.
Sercan seninde ellerine sağlık video için.
Mustafa sanada katılıyorum grubun ekipman kalitesini yavaş yavaş yükseltip daha çarpıcı videolar çekmek güzel olacak.Nede olsa bisiklet dünyasının en kaliteli iki ekşın yönetmenini transfer ettik:)
Takım için şu ismi uygun gördüm Team ProBro 'the ultimate riders' :Skull-175

A.Bülent Yamaner

Forum Bağımlısı
Tepki
309
Bisiklet
Scott
Video çekimleri ile bisikletle yapılan gezilere yeni ve daha üst düzeyde bir standart geldi. Bu bizlerede sanki o geziye katılmış duygusunu veriyor.
Bu işle uğraşıp görüntüleri bizlere aktaran arkadaşlara çok teşekkürler.
Ayrıca soğuk kış günlerinde bisiklet kullanmaya devam eden herkeside kutluyorum.
Umarım kar yağdığı zamanlarda bile bu tür videolarınızı izlemeye devam edebileceğiz.
Herkese sağlıklı ve bol pedallı günler dilerim.
A.Bülent Yamaner

Tugfox

Forum Bağımlısı
Tepki
1.218
Hizmette sinir yoktur :D :D :D Her sey siz eXtreme severler icin

Cok tesekkurler eksik olmayin :)

Tesekkur ederim Lutfu abim bu arada yesilpedal olusumunda elimden gelen her turlu destege hazirim sizin gibi usta yonetmenlerimiz olduktan sonra

Bu guzel yorum icin tesekkur ediyorum :) Kaskima ben de sizin huzurunuzda bir kez daha tesekkurlerimi sunuyorum :D

Tugfox

Forum Bağımlısı
Tepki
1.218
@obsolate

Super olmus :) ama daha eXtreme bir sey lazim bize :D

obsolate

Daimi Üye
Tepki
265
@ABY

bu hissi verebildiysek ne mutlu bize :) kışın beyaz yorgan üzerinde yapacağımız aksiyonlarıda mutlaka taşıyacağız, bitmeyecek, kış geldi diye balkona hapsetmeyeceğiz bisikletleri... yaşasın sıradışı sporlar, yaşasın zorlu şartlar altında heyecan...

Tugfox

Forum Bağımlısı
Tepki
1.218
@obsolate

evet evet ben de sabahtan beri kar bekliyorum :D Bu gece yagar insallah da yarin atarim kendimi yollara :D

rose_48

Üye
Tepki
0
@obsolate

filmi izledim elinize sağlık müzikte görüntülerde çok hoştu bizlerle paylaştığınız için teşekkürler

L.Yağiz

Daimi Üye
Tepki
68
tugber tezel ve obsolate sizlerle tanısmak cok hostu gercekten, bende kar yagdıgında kım benımle bısıklet surer dıye dusunuyordum ama surecek olanlar varmıs, kar yagdıgında bı daha fılan cıkar snouwboard yaparız... vıdeo cok guzel olmus tskler

çağatay_çankaya

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bisiklet
Sedona
çok güzel olmuş ellerinize sağlık kaçkar bisiklete de tşk ederiz yardımlarından ötürü

hdeveci

Forum Bağımlısı
Tepki
811
emegı gecen herkese tesekkurler,kemal abı senıde baya baya ozledık gorusmek ıcın yazın gelmesınımı bekleyecegız?,sercan harıka olmus ellerıne saglık,lutfu dıkkat et bak koltuk aldı basını gıdıyo :)