****Beklenen Gelibolu - Çanakkale Resimleri ****

yasaraksoz

Üye
Tepki
0
resimler için çok teşekkürler.çanakkaleyi sayenizde birkez daha gezmiş oldum.

Scudo

Necati Bilgen

Daimi Üye
Tepki
793
Tebrikler, çok güzel ve faydalı bir gezi olmuş bize rehber olacak..

Sizin şu otobüse bisiklet meselesi bize delil olmuştu ve Kamil Koç a yazışmala rınız sonucu şimdi rahatça Bisikletler bagaja giriyor. Geçen sene Bandırmaya giderken üç bisiklet koyduk gık demediler. Öncülüğünüz için Teşekkürler..

Sevgiler..

Tebrikler çok güzel faydalı bir gezi bende yeni okudum.

• Beğen
Tepkiler: Barbaros

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
Barbaros'cuğum merhaba

Ben daha foruma üye olmadan önce yaptığın, çok anlamlı bir gezini gördüm. Daha doğrusu ''yasaraksöz'' adlı üyemiz görüp ortaya çıkarmış. Necati Ağabeyde yazınca gördüm. Süper ve çok güzel resimlerle süslü bir gezi yapmışsınız.

İnan buraları tek tek gezdim ama, şimdi resimlere bakarken bile yüreğimde bir sızı ile bakıyorum, o şehitlerimizin olduğu karelere.
Çok teşekkür ederiz. Böyle güzellikleri bizlere de aktardığına.

Sana neşeli mutlu, sağlık ve sıhhatli günler dilerim.
Hoşçakal.

• Beğen
Tepkiler: Barbaros

H.Can DEMİREL

Forum Bağımlısı
Tepki
950
Barbaros bey merhabalar.

Tarihimizin ve Türkiye Cumhuriyetinin yeniden canlandığı santim santim savunulan topraklarımıza yaptığınız geziniz ve paylaşımınız için teşekkür ederim...

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
Sevgili arkadaşım Barbaros,dehası güzellikteki bu abideleri yaşayıp görenler olarak,bizlere yansıtıp ruhen hissettirmeye çalışmanız ne anlamlı bir davranış.

Öyle gözüküyor ki,acıların,dramların,bir çok direnişin ve öykülerin yaşandığı saglam bir duruş sergiliyen bu kente ayrı ve uzun soluklu bir seyrin yapılması elzem bir hal aldı.

'''Her Saniye Değerlidir.''' L. Armstrong

Barbaros

Forum Demirbaşı
Tepki
193
@candede

Evet mutlaka gezılmelı dıye dusunuyorum. Zaten yeryuzu yapısıda o bolgede tam bısıkletlık bence.. Thx

Barb.