Beden ölçüsü yardım..!

Konu, 'Giyim' kısmında murat.atay tarafından paylaşıldı.

1. murat.atay

murat.atay Misafir

Merhaba arkadaşlar .Aliexpress'den full tayt takımı almak istiyorum ama beden ölçüsü konusunda ve seçiminde hiç bir tecrübem yok.Boyum 185 cm kilom ise 86 kg ..Bu ölçülere dayanarak bana yardımcı olabilirmisiniz.Malum bu giysilerde 4 XL kadar giden bir ölçü var.Size linkide veriyim yardımcı olursanız sevinirim..Teşekkürler..

http://www.aliexpress.com/item/HOT-...g-Long-Pants-11A-Free-Shipping/582309474.html

İlginizi Çekebilir

upload_2015-7-20_12-17-30.png
Antrenmana çıkmadan önce bünyemizin ne durumda olduğunu bilmek can alıcı nokta. Aslında bisikletin başına geçip de pedal çevirmeye başlayıncaya kadar kendimizi yeterince formda hissedebiliriz ama...
1.jpg
Bisiklet sürerken beni son derece rahatsız eden ve bir türlü çaresini bulamadığım hadiselerden biri de sürekli burnumun akması. Mevsim dinlemiyor, yaz-kış bisiklet üzerinde olduğum sürece burnum...
IMG20150818130625.jpg
şikayetimden ayrı olarak ortaya çıkan bi zımbırtı. benim rahatsızlığım sağ omzumda oluşan ağrıydı. rahatsızlığımın değişik bi ismi vardı da unuttum. baya değişik bişeydi doktor söylediği gibi...