Bayrampaşa'dan Selamlar

Konu, 'İstanbul Avrupa' kısmında Özgür K. tarafından paylaşıldı.

1. Özgür K.

Özgür K. Bisikletkolik

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Merhaba,

Adım Özgür, 19 yaşındayım. 1 haftadır bisiklete binme hevesi geldi, eski bisikletimi çıkardım, biraz bakım yapıyorum. Eskiden çok aşırı sürerdim bisiklet, sonra sınavlar vs. derken bıraktım. Şimdi daha bilgili olark ilgilenmek istiyorum.

Size bir sorum var. Boyum 1.70 civarı. Bisikletim 18 vites, 24 jant sanırsam. Yani 18 viteslerin küçük boylarından, Geroni marka. Pedaldan, sele demirinin başlama mesafesine uzunluk 40 cm. Sizce bir süre beni idare eder mi ? Biraz küçük gibi duruyor.

Eğer bisiklet sürmekten vazgeçmezsem, ileride daha iyi bir bisiklet alırım ancak önce emin olmam gerekiyor süreceğimden. Sizce idare eder mi o bisiklet?

2. Emre Gülen

Emre Gülen Onursal Üye

Seviye:
    Özgür K.

Özgür K. Bisikletkolik

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Teşekkürler

İlginizi Çekebilir

upload_2016-8-24_10-44-26.png
Sistemli çalışmak, gelişmek ve yarışlarda iddialı olmak isteyenler için akıl dolu bir site var. Adı Xert Online Xert Online | Login Baron firması bu siteyi hazırlarken aynı zamanda Garmin Edge...
upload_2017-1-3_15-30-31.png
Spor sırasında nabız bandı kullanıyorsak bazen nabzımızın en üst noktaya çıktığını görürüz. Bu üst noktayı oksijen kullanarak maksimum yakıt ürettiğimiz üst sınır olarak görebiliriz. Buna teknik...
20170411_091317.jpg
Herkese Merhaba. Ben Necmettin Ünlü. izmirde yasiyorum universite Ogrencisiyim. 21 yasindayim. Hersey 19 yasinda 133 kiloya kadar cikmam ile basladi.Boyum 1.9m idi ama yinede kilo oldukca belli...