Bayat Enerji Jelleri

Scudo

eYa

Forum Bağımlısı
Tepki
781
Bu ciddi bi sorun bence... Dükkan sahibini uyarmadınız mı ? İnsan sağlığı herşeyden önce gelir.. Gerekirse ihbar edilmeli !!!

Uğur Taşdemir

Forum Bağımlısı
Tepki
598
Uyardım, başka arkadaşlar da uyarmış.
Cevap şu; "Hiçbişey olmaz, biz onları serin yerde tutuyoruz."

eYa

Forum Bağımlısı
Tepki
781

Kendileri bisiklet uzmanlığı yanında gıda uzmanlığı da yapıyor galiba ? :boese157:

Şikayet edilmeli gerekli yere (Zabıtaya)... Üç kuruş para için insanların sağlığını riske atmak delilik bence :Skull-175 :boese157:

Duyarlılığın için teşekkürler abi. Birileri zehirlenmeden önce bu olay çözülse bari...

tayfur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.025
yalova'da farketmişti bir sürü kişi böyle olduğunu. demek hala satıyorlar. yuh artık. :mad:

Bibendum

Forum Bağımlısı
Tepki
463
Onlari Bulent Birson Alamanyadan bavul ticareti yaparak getiriyor.Oradanda malyeti daha da ucuzlatmak adina son kullanma tarihi gecmek uzere olan mallari aliyor. Bizimkiler Turk onlara bisi olmaz diyo.... Bide ustelik Bulent Birson ( Pedal Sportif Sirkeci ) bisiru yarisci yetistirmis hoca.Gerisini siz dusunun artik...

• Beğen
Tepkiler: duyguny

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
yazıklar olsun ne diyim.bir de bu sporun içindeki insanlar bunu yapıyor. :boese157:

uyarın için tşk ler Mantis.

behcetatinc

Forum Bağımlısı
Tepki
1.267

Söz konusu dükkan ve sahibi hakkında başka yerlerde de olumsuz şeyler okudum.Zaman zaman parça alımı konusunda ben de oradan alışveriş yaptım ama demekki bundan sonra daha dikkatli olmak lazım................. :mad:

eYa

Forum Bağımlısı
Tepki
781
Birileri zehirlenmeden gerçekten zabıtanın bu işe el atması lazım... Bu dükkan neresi olursa olsun, son kullanma tarihi geçmiş bir yiyecek (ki bu enerji jeli !) satılmasına izin verilmemeli... Ben istanbul'da olsam gerekli yere başvururdum. Umarım istanbullu bisiklet severlerden biri bu ihbarı yapar...

duyguny

Forum Demirbaşı
Tepki
120
Uğur iyiki bu konuyu açmışın.. bende bu konuyu açacaktım ama dalgınlığıma gelmiş unutmuşum...
ewet tayfur yalova da bu durumu farkeden bendim... yalova yarışı öncesi bülent abiden (daha dorusu kızıltopraktaki dükkandan selim abiden aldım ama bülent abi de ordaydı...) 100 ytl tutarında jel+energy bar+isostar aldım isostar satarken dışardan daha ucuz falan dedi halbuki hem daha pahalıya satıyor hemde yanında ücretsiz hediye olarak verilemesi gereken isostar suluğuda ayrı olarak parayla satıyor... neyse yalovada barlardan 1 tanesini yediğimde tadı garip geldi... hakan abiyede jel aldım diyince "ha pedaldanmı aldın onları, o zaman tarihi geçmiştir dedi" 1 baktımki gerçekten öyle yani adam biliyordu bana satarken tarihlerinin geçmiş olduğunu bende 2 farklı çeşit jel wardı 1 çeşidin tarihi 7 ay diğerininkinin ise 2 ay geçmişti... geri vermek istediğimde ben parsını kredi kartımla verdiğim için kredi kartını bıraksın ben sonra geri çekim yaparım dedi bülent selim'e fakat kartın bana lazım olduğunu söyleyince hiç 1 yardımda bulunmadı mecburen 7 aylıkları 2 aylıklarla değiştirmek zorunda kaldım üstüne selim abi bunları enka triatlon takımıda kullanıyor hiç1 şey olamz gibilerinden pazarlayınca laflarda bulunmayı ihmal etmedi... bu olaydan sonra bülent abiye gidip sert 1 şekilde çıkışmayı düşündüm ama allahından bulsun dedim ve 1 şey yapmadım fakat bundan 1 ay öncede aynı şeyi uğur arkadaşımıza yaptı... ve bu sefer gidip tüketici derneğine şikayet edecem kendisini.. ben profosyonel oalrak yarışlara katılıyorum ve eğer biz olmazsak bu tip adamlar iş yapamaz onun için ben çevremdeki herkese bu durumu bildirecem. ki kendisi daha önceden de ben bilgisizken benim bedenime büyük tayt ve jersey satmıştı... arkadaşlar sizlerde bu gibi durumlarda dikkatli olun bende artık aldığım malların s.k. tarihine bakıyorum ve sakın pedal bisikletten alışveriş yapmayın...

tayfur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.025
evet hakan abi duyguna söylerken ben de yanındaydım. çok kötü birşey ve ben de ondan sonra oradan alışveriş etmemeye dikkat ettim. daha önce de bir-iki kere fahiş fiyatla komponent durumu olmuştu.

dükkanların arkasından konuşmak adetim değildir ama bu gerçekten dikkat edilmesi gereken birşey.

duyguny

Forum Demirbaşı
Tepki
120

dükkanların tabiiki arkadasından konuşmamak lazım doğru 1 şey değil özellikle başka 1 dükkanın forumundaysak... herkesin hatası olabilir... bu hatalarda farkedildiğinde düzeltilmelidir... ama bu kişinin yaptığı insanlık ayıbıdır...

Bibendum

Forum Bağımlısı
Tepki
463
Bulent Birson enerji bari ve jellerinden haric bavula sigabilecek donanimlarida getiriyor Turkiyeye... :sonst1zde
Ozelliklede yol bisikleti donanimlari bunlar ama fiyatlar muthis pahalli .....Fiyatlar niye pahalli biliyormusunuz ? (Keriz nassi olsa alacak diyo eli mahkummus yani cunku baska saticisi yok o parcanin ) :7:
Aslinda sektordeki benim tanidigim bircok dukkan ozelliklede ithalatci yamyam ( Gursel Akay haric tabi ) :27:
Digerlerinide seviyoruz tabi ama yinede tencere kapagi ile dolasmak lazim yanlaria gidince .... :confused:

• Beğen
Tepkiler: Uğur Taşdemir

Uğur Taşdemir

Forum Bağımlısı
Tepki
598
Yalova Denizçalı'daki yarışta konakladığımız deprem konutlarında tanıştığımız bir ağabeyimizin anlattığı çok ilginç bir hikaye var.Bu ağabeyimiz bisiklet federasyonu ve bisiklet milli takımının resmi görevlisi. Yani devlet memuru. Milli takım sporcularının ihtiyaçları olan komponentler İstanbul ve Ankaradaki bazı ithalatçı firmalar arasında ihale edilirmiş. Genellikle ihaleyi "en düşük rakamlı teklifi veren firma" alırmış.(Rakamlar bin ytl'lerle ifade edilebilecek rakamlar tabii ki,yüzlerce parça komponentten bahsediyorum) Bülent Birson bunlardan biri. Ama nasıl en düşük fiyatı veriyor? Eski model parçaları satarak. Federasyon da buna hayır demiyor çünkü federasyonun cebinden fazla para çıkmamış oluyor. Alan razı satan razı. :boese157:

Ergün Gündoğar

Forum Bağımlısı
Tepki
206
Bu adam işin yolunu bulmuş belli :boese157: :boese157: :boese157: :boese157:

Gürsel A.

Forum Bağımlısı
Tepki
2.153

Duygun, burası tüm bisikletçilerin forumu, bir dükkanın değil. Adı Yeşil Bisiklet'le ilgili tamam. Ama bunun nedeni (açıklamıştım bir ara) forum sitesini kuran arkadaşların Yeşil Bisiklet yazışma grubundan gelmiş olmaları. Ayrıca demek onların da Yeşil Bisiklet'e sempatisi varmış ki forumun adı böyle oldu. Bu benim için sevindiricidir tabii ki.

Ayrıca Yeşil Bisiklet'in veya başka bir yerin bir hatası, eleştirilecek bir yanı varsa bazı kurallar çerçevesinde (hakaret-iftira-araştırma olmadan) )burda "yazılmaz" veya yasak diye birşey yok.

Hepinize İyi tatiller dilerim..
Gürsel

• Beğen
Tepkiler: duyguny

duyguny

Forum Demirbaşı
Tepki
120

tamam gürsel abi ben senin dediğini anladımda sanırım ben diyeceğimi yanlış ifade ettim, forumun geçmişini de biliyorum zaten... neyse...
sana da iyi tatiller

Said Ergöktaş

Forum Demirbaşı
Tepki
197
@mantis:
abim uyarın için teşekkür ederiz..böyle bir şeyin hem de bir bisiklet firmasının böyle birşeyi yapmasının diğerleri hakkındada olumsuz genellemeler :boese157:
yapılmasına vesile olabilir(görüşündeyim...)

Tepki
787
İsim
yakup
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
bu tarz ürünlerin alıcı kitlesi belli olduğu için seri ve sürüm satışı azdır... o yüzden tazesini bulmak biraz zor gibi bence hiç girmeyin o jel işine evde yapın kendiniz barınızı organik organik