Bayan yönetici ister miyiz?

Konu, 'Eski Arşiv' kısmında Mesut Girgiç tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. goxelkurt

goxelkurt Forum Demirbaşı

Seviye:
    bayan yönetici istemek gibi bi lüksümüz olmamalı diye düşünüyorum gerçekten faydası olucak arkadaşlarımız varsa neden olmasın tabi bu benim düşüncem bence bunu tartışmak bile yanlış halil arkadaşımızında söylediği gibi bisiklet hariç bir sürü konunun döndüğü forumumuzda faydası olabilecek arkadaşımız varsa cinsiyetinin önemli olmadığını düşünüyorum

Mesut Girgiç

Mesut Girgiç Onursal Üye

Seviye:
    Sayın yıldırım.

Forumumuzda bisiklet topluluklarına ayrı bir ana başlık altında yer verilse, o başlık altında mesela siz nasıl şeyler paylaşmayı düşünürsünüz?
    Bu hususun netleştirilmesi çok önemli çünkü Türkiyede mevcut toplulukların bir kısmının kendilerine özel siteleri de var ve bisikletforumda başka sitelerin linkinin verilmesi bazı kurallara taabidir.
    Sizin tarzınızla soruyorum ki daha kolay anlaşalım diye; yani testiyi kırmadan kavgamızı edelim.. :) :) :)

Tekrar ediyorum: Forumumuzda gezi ve tur organizasyonları bölümü varken, şehir içi, şehirlerarası, ülkelerarası gezi paylaşım bölümleri varken, yeni üyelerler bölge bölge tanışma bölümleri varken sizce bisiklet topluluklarına ayrı bir bölüm açmak bu bağlamda önce üyelere sonra bisikletforuma ne gibi kazanımlar sağlayacaktır?

Bu soruların cevaplarını biraz açarsanız yani aklınızdan geçenleri bizimle daha açık şekilde paylaşırsanız size yardımcı olmamız daha kolaylaşacaktır.
    Selamlar.

bikernomad bunu beğendi.
    Mesut Girgiç

Mesut Girgiç Onursal Üye

Seviye:
    Forumumuzdaki bay/bayan oranı yaklaşık %20 olmasına rağmen; bayan yönetici konusunda bu topikteki ankete göre bayların da desteğiyle %80 lik bir isteklilik olduğu anlaşılmıştır. Anketimize katılan tüm üyelere ayrı ayrı teşekkür ederiz.

Sizlerin eğilimleri ilk meyvesini bu akşam vermiştir.

Yeni yardımcı moderatörümüz sayınPelin hanım'a tüm yönetim adına yeni görevinde başarılar diler, forumumuza ve hepimize hayırlı olmasını temenni ederim.

abrean, heng, emrullah ve 10 kişi daha bunu beğendi.
  4. derya.yildirim

derya.yildirim Kıdemli Üye

Seviye:
    İşte bizimki :) www.ebit.ws Bisiklet toplulukları başlığını da bulabilirsiniz.

Gönüllülük ile yürüyen ve halihazırda sponsor arayışında olan bir öğrenci (= dünya üzerinde en fazla acınması gereken yaratıklar:() topluluğundan tahmin ettiğim tamamen duygusal (= €, $...vs) isteklerde bulunacaksanız biz bu işe hiç girişmeyelim:rolleyes: Çünkü onlardan bizde de yok :( Lakin tabi ki herşey karşılıklıdır sitemizde sizin sitenizin adınıza muhakkak birşeyler bulunacaktır (banner ekleme ya da forumda başlık açma...bunları daha ayrıntılı konuşabiliriz, özelden olup olmayacağı size kalmış, koyun pazarında misali burada tokalaşıp anlaşmamızı yapalım derseniz bize de uyar:) yalnız diğer topluluklar ile de görüşmeden kesin karar vermeyelim derim ben).

1- Diğer başlıklar altında toplulukların bilgilerine şans eseri ulaşmak yerine (başlıkların her zaman güncel olmadığını düşünürsek...) "Hımm bir bakalım nerede hangi topluluklar varmış?" diye bir soru sorduğu zaman kişi kendi kendine tek bir yerden hepsine ulaşabilir.

2- Sponsorlarla yapılan anlaşmalarda site hitlerinin ne kadar önemli olduğunu siz bizden daha iyi bilirsiniz (-ki bu konuda yakın zamanda sizin tecrübelerinize danışmamız gerekecek;) ). Sürekli göz önünde olan başlıkların tıklanma oranları da o denli yüksek olur.

3- Bizim sitemiz kurulduğundan bu yana üye sayısında büyük artış yaşandı. Dönem başında kampüs içinde yapılan tanıtımlar ne kadar işe yarıyor ise de, siteyi refere ederek üye olanların sayısı yadsınamaz.

5- Topluluklar arası iletişimin güçlenmesi de cabası!

4- Sizin sitenize nasıl bir katkımız olabileceği konusunda şu anda pek birşey gelmiyor aklıma (bizim sitemizde sizin adınıza yer verilecek köşelerin varlığı dışında). Fakat eğer bu sistemi oturtabilirsek dediğim gibi tamamen gönüllülük ile yürüyen bisiklet topluluklarına büyük katkısı olacağı bariz ortadadır.

Umuyorum ki yeterince açık olabilmişimdir.

Sevgiler & Saygılar

cihangil, heng ve emrullah bunu beğendi.
    Mesut Girgiç

Mesut Girgiç Onursal Üye

Seviye:
    Sizi sponsor gibi görmeyiz zaten :)
    Yani, sizden maddi bir beklentimiz olamaz. Benim forumkuralları diyerek kastettiğim madde şudur.
    Diğer açıklamalar için teşekkürler. Konu yönetimde görüşülmektedir. ;)

Sonradan bir not geçmek istedim:
    Sayın Yıldırım; baktımda puan hanenizin rengi KIRMIZI yanıyor. Yani eksidesiniz.
    Ancak şuna inanın ki bir bayana, bisikletforum camiasına katıldıktan sonrakırmızı dahi çok yakışıyor.. Sevgi ve saygılarımla..
    :) :) :)

6. sertacr88

sertacr88 Forum Bağımlısı

Seviye:

Wow güzeldi vallahi. :winkenlux

7. derya.yildirim

Seviye:
    Umuyorum ki forumda bu konuda güzel bir sistem oturtulur ve topluluklar arası iletişim biraz daha güçlenir. :) Şimdiden elinize sağlık.

Gerçek hayatta başınız dik olabildiği sürece sanal alemdeki sınıflandırmalar çok da önemli değildir diye düşünüyorum... renkler içimden geldi;)

Sevgiler & Saygılar

tua_na, tuninger_haa ve Firochromis bunu beğendi.
    Mesut Girgiç

Mesut Girgiç Onursal Üye

Seviye:

Yukarıdaki mesajın altına ben de imza atıyorum. ;)

Ben bu forumda şimdiye kadar hep SİYAH-BEYAZ mesajlar görürdüm ve böyle manası ve kendisi RENKLİ bir mesaj hiç görmedim.
    İşte bir bayanın bir ortama katabileceği en güzel şey.. yani: RENK :) :) :)

Bu diyalog; Yönetimde bayan olmasına sıcak bakmayanlara renkli bir cevap olsun. Dileyen hayatını siyah-beyaz yaşamaya devam etsin. Ama bizden de öyle yaşamamızı istemesin..

9. sertacr88

sertacr88 Forum Bağımlısı

Seviye:

Ya renklere deyinmişken harbiden biel atsanız şu olaya ne bilim msn gibi herkesin kendi ayarlıyacağı bir renk ve yazı fontu olsun ve hiç değişmesin.

Hatta bu işi bayan admin yapsın nasıl fikir :D:D:D
    Bende sıkılmıştım öle ince siyah yazıdan (diyorum ama öle yazıyorum neyse:))

10. derya.yildirim

Seviye:
    Teveccühünüz Mesut Bey.

11. elifm

elifm Aktif Üye

Seviye:
    pelin'in profilini neden görüntüleyemiyorum?

bu arada hayırlı olsun :)

Mesut Girgiç

Mesut Girgiç Onursal Üye

Seviye:
    Bu topik vesilesiyle bir bayan tarafından ortaya konulmuş(Sayın D. yıldırım'ın önerileri) sitemizde Üniversiteler ve yerel bisiklet gruplarına ait gezi paylaşımları için ayrı bir konu başlığı yönetimde durum görüşüldükten sonra uygun görülmüş ve oluşturulmuştur.

Kendilerinin aynı topiğe yard.mod olması halen yönetimde görüşülmekte olup sonucun olumlu olacağına dair inancımı burada yineler ve başta adminimiz Murat Reis olmak üzere yönetimdeki tüm arkadaşlarıma centilmence tavırlarından dolayı teşekkür ederim. :) :) :)

Sayın D. Yıldırım'a da şimdiye kadar ve bundan sonraki katkıları için bisikletforum adına teşekkürü borç bilirim :) :) :)

13. gugus

gugus Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Hosgeldiniz, Derya Yildirim. Ben simdiden olmus gozuyle baktigim icin, ayrica tebrik ediyorum sizi.

Basarilar dilerim.

derya.yildirim bunu beğendi.
  14. elifm

elifm Aktif Üye

Seviye:
    pelin'in profilini neden görüntüleyemiyorum?

normal üyelerin mesajlarını tarayabiliyorum oysa :)

15. nuriaktürk

nuriaktürk Onursal Üye

Seviye:
    ana sayfa daki konu bölümünde ve online olan kişilerde dediğiniz gibi çıkmıyor ama pelinin baslatıgı bir konu veya yazdıgı bir mesajı bulup ordan bakabiliyorsunuz profiline.

ben size bir link vereyim ordan bakın profiline.
    https://www.bisikletforum.com/showthread.php?t=5908&highlight=pelin

16. Pelin

Pelin Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Felt
    Seviye:
    Teşekkür ederim Elif:)

ahmetdogan bunu beğendi.
    Mesut Girgiç

Mesut Girgiç Onursal Üye

Seviye:
    Derya Hanım, sizi
    Dünyanın en büyük Türkçe bisiklet forumunu seçtiğiniz için
    yine Dünyanın en centilmen bisiklet forumu ailesine katıldığınız için
    bisikletçiliği ve dostluğu her türlü diyaloğun üzerinde gördüğünüz için
    iddia etmesini bildiğiniz gibi özür dilemesini de bilen bir erdeme sahip olduğunuz için
    Yaşınızı saklasanız da, bayan olduğunuz için:) :) :)
    ve başta adminimiz ve yönetimdeki diğer arkadaşlarımın bu konuya centilmence yaklaşımları ve benim acizane tavassutumla bisikletforuma yard.mod olarak atandığınız için
    TEBRİK EDERİM.

Bisikletforum yönetimi adına: Mesut Girgiç

18. KemalBaloglu

KemalBaloglu Forum Demirbaşı

Seviye:
    sonuçta erkek kadın ne farkederki forumdaki yöneticilere verilen görevler yapıldıktan sonra kadın erkek farketmez diye düşünütyorum

HaliliOzturk ve Mesut Girgiç bunu beğendi.
    Mesut Girgiç

Mesut Girgiç Onursal Üye

Seviye:
    Tabi ki biz de öyle düşünüyoruz. Aksi hayal bile edilemez. :) :) :)

Ancak bu topikte yapılmaya çalışılan şey; bir cinsiyet ayrımı yada bayanları kayırma değil bir centilmenlik tablosudur.
    GENTLEMAN= KİBAR ERKEK. :in:
    GENTLE-VOMAN diye bir şey duymadım ben.:)
    Yani bu iş biz erkeklere düşüyor.

Lütfen, bisikletforumun bayanlara karşı gösterdiği centilmenliği; bay-bayan yarıştırması olarak değerlendirmeyelim. Hiç bir bayan centilmenlikte erkekleri geçemez. Zira centilmenlik bir erkek hukukudur. Onun için centilmen olmak biz erkeklere düşer. Bu konuda her iki cins eşit görülemez.
    Forumumuzda erkeklerden iyi olan bayanlar yönetime girmeye devam edecektir, buna kimse dur diyemez. :) :) :)

Derya hanımım getirdiği "Üniversite bisiklet grupları" ile ilgili öneriyi şimdiye kadar ben dahil yönetimde yada üyelerin arasında hiç bir erkek bırak teklif etmeyi aklından bile geçirmemişti. :in: Ne haber.. :p
    Selam ve sevgilerimle.. :) :) :)

abrean, KemalBaloglu ve derya.yildirim bunu beğendi.
  20. derya.yildirim

Seviye:
    Merhaba herkese;

Fikrimin uygulamaya geçirilmiş olması beni onurlandırdı. İlginiz için teşekkürü (topluluğum adına ve kendi adıma) bir borç bilirim.

Yarın itibari ile (vizelerimden kurtultur kurtulmaz :() kolları sıvayacağım.

Tekrar teşekkür eder, çalışmalarınızda kolaylıklar ve başarılar dilerim.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.