Bayan Antrenman Grubu -Dağ ve Yol bisikleti

Konu, 'İstanbul Avrupa' kısmında Pelin tarafından paylaşıldı.

1. Pelin

Pelin Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Felt
    Seviye:
    İstanbul'da bisiklet kullanan bayanlar olarak bir grup oluşturmak istedik.Bir haftadır üç bayan olarak antrenman yapıyoruz.Hem dağ bisikleti yarışlarına hem yol bisikleti yarışlarına katılan üç bayanız.

Antrenmanları hafta içi Avrupa Yakasında saat :sabah 6:30 Yenikapı'da buluşarak Yeşilköy'e kadar yapıyoruz şimdilik 50 km kullanıyoruz.Önümüzdeki haftalarda km artacak.Çıktığımız saatlerde trafikde sorun yaşamıyoruz daha az araç oluyor.

Hafta sonları:Anadolu yakasında yol bisikleti grubu ile antrenmana çıkacağız.

Antrenmana katılan bayanlar:
    Pelin Bayram (ben)
    Ekin Kars
    Serda Çiçek

Bizle hafta içi Avrupa Yakasında antrenmana gelmek isteyenler burdan haber verebilirler.
    Mtb yada yol bisiklet fark etmez.

Yarından ihtibaren antrenmanlardan resimler ekleyeceğim:)

2. alpinist63

alpinist63 Kıdemli Üye

Seviye:
    Çok güzel düşünmüşsünüz. umarım güzel bir grup oluşturabilirsiniz

Pelin bunu beğendi.
  3. kubilay toka

kubilay toka Aktif Üye

Bisiklet:
    Amoeba
    Seviye:
    umarım istediğiniz hedefe ulaşırsınız.başarılar;)

Pelin bunu beğendi.

İlginizi Çekebilir

20160630_084931.jpg
Hazirandı..Hepimizin gelmesini dört gözle bekledeğimiz o harika doğanın bize sunduğu bisiklet koşulları uygun hale gelmişti.Hoş kendi adıma mevsim yada iklim nasıl olursa olsun aynakol kadanssız...
IMG_20170405_113243.jpg
Herkese merhaba ben Necmettin Ünlü. İzmir'de yaşıyorum ve üniversite ögrencisiyim. 21 yaşındayım. Her şey 19 yaşında 133 kiloya kadar çıkmamla başladı.Boyum 1.9m idi ama yine de kilo oldukça belli...
get-good-sleep.jpg
Merhabalar, Bicyling.com'un güzel bir makalesini paylaşıyorum :) Alıntı yapılan metin; 8 Quick Recovery Tricks to Get You Back on the Bike Bisiklet üzerine tekrar çıkmanızı hızlandıracak 8 püf...