başlıyoruz... yardım

yigit00

Üye
Tepki
0
merhaba size birkac sorum olacak
1)Carraro CRS 620 24V modeli bisikleti almak istiyorum fiyattina gore donanımı güzel geldi sizce nasıl
2)geçen sene yazın 7/24 bisiklet uzerindeydim ellerim nasır tutmustu berbat ağır ucuz bir bisikletim vardi en sonunda pedalı elime almıştım koluyla :) servisten çıkmadı..
eldiven almalı mıyım
3) kesinlikle bir km saati alacağım ne almalıyım cok ucuk fiyatlar olmasin :) birde su gecurmez olursa iyi olur kadans işi sizin
4)14 yaşındayım 171 boy 71 kg yim yaglatin buyuk kismi bacak basenlerde bunları eritip bir bisiklet mayosu giyebilecek duruma gelir miyim :) birde profesyonellesmek icin çalışsam ise yarar mi (yol Bisikleti) hafif dumbellarla da çalışma yapiyorum ve son olarak bu sporda suporcu iciceklerinin etkisi ne onayliyor musunuz
bisiklet için çok iyi bir oyuncu bilgisayarını geri çevirdim benim yasimda bircok kişi sigara icerjen sağlıklı olmak istiyorum

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@yigit00

-Seçmiş olduğun modelin donanımları orta seviyede alınabilecek durumda
-Kesinlikle eldiven almalısınız hem elciklerin verdiği rahatsızlıklardan optimum düzeyde kurtulursunuz hem de düşüş esnasında ki(İnşallah düşmezsiniz ama olur ya:D) elleriniz olası yaralanmalardan korunmuş olur.
-Km saati için satışını decathlon un yaptığı B'twin marka sayaçlara bakabilirsiniz 3 farklı modeli var hangisi bütçenize uyarsa üstelik su geçirmez
-Elbette basen yağlarını eritebilirsin.Yalnız hamurişini abartmadan yapabilirsin anca.Bacaklardaki yağlar yerini kasa bırakır bir süre sonra.Sonra da istediğini giy.Ama şimdi neden giymek istemiyorsun?Şimdi de giy illa zayıf mı olman gerekiyor??:D
-Profesyonelleşmek zaman ister,Çaba ister,İrade ister.Şartları sağlarsan olursun.
-Bilinçsizce hafif de olsa ağırlık kaldırma ısınma hareketlerinden sonra esne ardından dumbell çalış
-Sporcu içeceklerini şahsen ben tavsiye etmiyorum.Çünkü suni bir içecek onun yerine fındık,ceviz gibi vücudunun ihtiyacı olan yağları da alabileceğin kuruyemişlerden tüket.İncir ve kayısıda hemen kan şekerini yükseltmez.Daha faydalı.İlla içecem diyorsan da abartmadan iç çünkü hayatını kaybedenler de azımsanamayacak sayıda.
-Bilgisayar başında hantal bir yaşam süreceğine bence en doğrusunu yapmışsın.Hareket hareket hareket!!!:D
-Son olarak 3 şey daha söyleyeceğim: Sigaradan uzak dur! Sigaradan uzak dur! Sigaradan uzak dur! :D

yigit00

Üye
Tepki
0
@Mustafa T. Erhan
pek işlek yollarda takılma ama kask almalı mıyım yazın küçük bir yerde takılıyorum amma dedikodu olur çoğunlukla kuzenle sürüyorum o da takmıyor aslında takmak isterim ama sanırım iş yaş ve sanırım dedemin incir ağaçlarına çıkmayı öğrenmem gerekecek :)