Başlangıç tavsiyeleri???

Konu, 'Genel Bisiklet Konuları' kısmında patates tarafından paylaşıldı.

1. patates

patates Yeni Üye

Selamlar bütün forum üyelerine!!!Ben Bahar..Yeni üye oldum foruma...
    Bisikletle alakası mahalle aralarında bisiklet sürmekten ileri gitmeyen biri olarak dağ bisikleti kiralayıp bayram tatilinde arkadaşımla birlikte yakın yerlere gitmek istiyoruz.Cadır kurma fikrimiz de var...Bisiklet kiralama ve gidilebilecek yerler konusunda yardımcı olursanız sevinirim...

2. HaliliOzturk

HaliliOzturk Yeni Üye

Bahar merhaba...
    Öncelikle forumuza hoş geldin.
    BURADA uzun yolda ihtiyacınız olacak her malzemenin uzuuuun bir listesi var, bundan faydalanabilirsiniz.
    Gidilecek yerler ile ilgili olarak da Gezi ve Tur Makaleleri ile ilgili olan bölümlerden çokça fikir edinebilirsiniz. Şehiriçi ve Şehirdışı, kamplı kampsız vs vs bir çok turun bu bölümde detaylı anlatımları, fotoğrafları vs mevcut.
    Yine de aklına takılanları sormaktan çekinme.
    İyi yolculuklar şimdiden ;)...

İlginizi Çekebilir

upload_2016-3-3_9-57-26.png
Bisiklet sürerken ne kadar enerji tasarrufu sağlayabileceğimizin matematik hesabı :) Yazıdan anlaşıldığı kadarıyla bu tasarruf yüksek hızlar için geçerli olmasına rağmen, 16-20 km/s hızla bir...
upload_2016-1-7_22-27-39.png
Dört yıl önce kalp ameliyatı olduğumda, hem ameliyat öncesinde hem de ameliyattan sonraki günlerde hemşirelerin düzenli olarak bende EKG ölçümleri yaptıklarını hatırlıyorum. Hastanede yattığım...
wide_tire.jpg
Sürüşlerimizdeki ortalama hız, ne durumda olduğumuzun iyi göstergelerinden biridir. Yol bisikletine ilk geçtiğimdeki ortalama hız hedefim 25 km/h olurdu hatırlıyorum :) Zamanla daha da yükseldi....