başlangıç için max 750 tl ye bisiklet ???

Tepki
0
Bisiklet
Sedona
arkadaşlar formda yeniyim bende antalyanın nimetlerinden faydalanmak için en çevreci ulaşım ve spor aracı olan bisiklet almayı düşünüyorum boy 182 kilo 93 750 liraya hangi markaları tavsiye edersiniz.
birede antalyadan önerebileceğiniz bisiktet satıcısı var mı?

Scudo

Emre G.

Forum Bağımlısı
Tepki
797
İsim
Emre Gulen
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Diğer
Hem hafif arazide hemde şehir içi ulaşım için bir tavsiye (link)

Emre Akcan

Forum Bağımlısı
Tepki
345
Bisiklet
Scott
bence internetten alın antalyada tek bikehouse var galiba kazıklamayan öbür dükkanlarıda biliyorum ama önermiyorum

bkagan

Forum Bağımlısı
Tepki
247
Bisiklet
Salcano
Kesinlikle bakmanızı öneririm....
(link)

Deniz Caz

Daimi Üye
Tepki
63
Bisiklet
Salcano
merhaba o fiyata 2.el bir bisiklet almak daha iyi aslında parçalar üst seri olacağından sizde rahat edersiniz sorun çıkarmaz benim bisikletimi satıyorum fren ve vites kolları yoktur taş çatlasa 2 sini 100 TL ye alırsınız full deore bir bisikletiniz olur deorede bayağı iyi bir seridir (link)

Semih Emre

Üye
Tepki
6
Bisiklet
Ghost
Selam.. Ben de yeni bisiklet almış biri olarak birkaç şey tavsiye etmek istedim. Öncelikle hangi tarz yollarda ve günde(haftada) ortalama kaç km yol yapacağını yazarsan daha iyi tavsiyelerle karşılaşabilirsin. Eğer düz asfalt yollarda uzun-kısa tur ve geziler için düşünüyorsan bence bir şehir bisikleti düşün. Yukarıda arkadaşın verdiği linkteki Sedona City Sport seni tatmin edebilir. Kullanacağın bölge daha çok dağ, bayır, engebeli ve bozuk yollarsa MTB sana daha uygun olabilir. Bir üst mesajda yazan Sedona Borla da MTB için iyi bir tercih olabilir. Bence o fiyat aralıklarında konforu kendine öncelik edinmelisin, görünüşü 2. planda olmalı. Aksi takdirde benim gibi sürekli bacak ağrısı çekersin. İyi seçimler.

alierkanimrek

Forum Demirbaşı
Tepki
339
Bisiklet
Carraro
Öncelikle bilinçli yaklaşımınızdan dolayı tebrikler.

Bende Deniz Caz'a katılıyorum, önce ikinci ellere bakın, kadrosu sağlamsa fiyatı uygunsa almaktan çekinmeyin. Antalya'da Kırcami mezarlığın karşı köşesine doğru Delta var, Işıklarda Stadyumun yanında köşede çoğunlukla Focus modellerin olduğu bir yer var, Bahçelide Barbaros İÖO'dan yukarı çıkan yolda solda ara sıra bakıma gittiğim bir yer var, Sağlık Müdürlüğü karşısında da bir yer var, hatırladıklarım ve birkaç aksesuar falan almış olduğum yerler bunlar, gidip bol bol gezin çok fazla bisiklete bakın oturun deneyin, aceleye getirmeyin. Forumda uygun bisiklet nasıl seçilir konulu başlıkları mutlaka okuyun. Ayrıca internette gördüğünüz modelleri Antalya'da bulamayabiliyorsunuz.

Kabaca 28" Cant ve V Frenli modellere bakmanızı tavsiye edeyim.