Satıldı Başka yerde yok...

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında SamiGiray tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. SamiGiray

SamiGiray Yeni Üye

Seviye:
    1-300 WAT jager eheim ısıtıcı suya değmeyi geçen kış sonu aldım kutusunda suya değmedi gerçekten 60 ytl aldım 40 ytl istiyorum..

2-Creative Vista Plus Webcam 2 senedir bende laptop aldığım için kendi camerası var. o zamanlar 40 ytl almıştım(hayatımda yediğim en büyük kazıktı)
    10 ytl istiyorum.*352x288 cmos sensor
    *snapshot button

3-Sarı prenses damızlık koloni 6 dişi 4 yada 5 erkek.Devamlı yavru alıyorum fiyat belli değildir.Bunlara takiben akvaryum ürünlerimi satıyorum hepsi 2.sayılır ama sıfır gibilerdir...

4-256 mb sd ram 10 ytl

5-Tom clancys rainbow six vegas 2 oyunu.Dvd dir bir kere oynamadım pc olmadığından satıyorum 3 hafya önce 50 ytl aldım. 30 ytl istiyorum isteyene kopyasıda olur...

6-minton mp3 player.160 ytl aldım.100 ytl istiyorum ekranda 1 çizik dahi yoktur.Video oynatma,resim gösterme,fm radyo dahili 1 gb hafızası vardır.İpodtan farksızdır.Ses kalitesi çok üstündür..

Şimdilik bu kadar fiyatlarda indirim olur...

İlginizi Çekebilir

chris-froome-descending.jpg
[ATTACH] Profesyonel gibi inin Tekrar selamlar. Geçen hafta İngiltere'de yayınlanan Get into Road Cycling isimli dergiden "profesyonellerden tırmanma teknikleri" ile ilgili bir makale...
IMG20160210221513.jpg
vee karşınızda ilk gıda incelemem. pek inceleme diyemem aslında. ürünümüz bu şirin görünümlü şey. şuan size boş gibi gözüküyor olabilir. çünkü boş. içindekileri ben yedim. tadı karışık meyvalı...
1430321046445-1bat2gzubgtcm-630-354.jpg
Her yaş grubuna yönelik güzel tüyolar veren bir Bikeradar makalesi buldum ve elimden geldiğince size iletiyorum :) Bisiklete binmek genç ve dinç kalmanın yollarından biridir. Vücudumuzun yıllara...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.