Başka bir aksesuar gerekir mi?

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
http://www.cybershut.com/wp-content/uploads/2015/07/DSC_0024.jpg

Kron XC 500 HD 26" 18" aldım. Aksesuarları yurtdışından sipariş verdim(Ebay, Amazon, Aliexpress). F/p olarak kaliteli ve kullanışlı almaya özen gösterdim. Almam gereken başka bir aksesuar var mı? (Sigma 16.12 km saati, iç lastik, alyan takımı ve lastik sökme şeysi de alacağım.)

Çamurluk önerisi istiyorum. Dağ bisikletine uygun yani yüksek ve spor bi çamurluk güzel olur sanırım..

Aldığım aksesuarlar:

Kask
(link)

Gözlük
(link)

Stop
(link)

Suluk
(link)

Suluk kafesi
(link)

Kilit
(link)

Fener
(link)

Çanta
(link)

Reflektör Etiket
(link)

Scudo

Güncemden

Forum Demirbaşı
Tepki
447
Bisiklet
Giant
öncelikle bisikletiniz hayırlı olsun kazasız belasız bol pedallar. Minik bir pompa bir yedek iç lastik 2 adet plastik levye ve bir yama takımı yanınızda bulundurun derim bunları en ufak mahalle arası bisikletçisinde bile çok ucuz fiyatlara bulabilirsiniz;)

cpt.erhan

Daimi Üye
Tepki
200
İsim
Erhan
Bisiklet
Specialized
kilidi iptal etme şansınız varsa iptal edin. Türkiye'de daha ucuzu var :) (link) Aynı kilitten bende kullanıyorum. Kilit yuvası çok kolay açılabiliyor. Youtube da bu tip kilitlerin açılma videosu var. Alternatif olarak abus katlanır kilitler daha iyi.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Yiğit Kirazpınar o kadar çok aksesuar var ki bazılarını baktığım halde yazmayı unutmuşum.

Listeye; "pompa, 2 adet iç lastik, levye ve yama takımı"nı da ekledim.. :tskler:

Bu kadar şey nereye sığacaksa artık. Sığmazsa ekstra bi sepet almam gerekecek sanırım..

Güncemden

Forum Demirbaşı
Tepki
447
Bisiklet
Giant
@pohuman ozaman birde sele altı çantası gerekir size bunları koymak için :harika:

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@cpt.erhan adam kargoya vermiş bile. Zaten görüntü olarak bile dursa yeter. En azından caydırıcı, pekte yer kaplamıyor ve pratik görünüyor. Burada da hırsızlık olmuyor zaten.. Adamı direk linç ederler. Burası Rize. :D

Tavsiye için teşekkürler. :tskler:

@Yiğit Kirazpınar stop'u sele altına koyacaktım aslında ama bi çaresine bakacağım artık. Cevap için teşekkürler. :tskler:

cpt.erhan

Daimi Üye
Tepki
200
İsim
Erhan
Bisiklet
Specialized
@pohuman aynı kiliten bende de var. Kullanıyorum gayet memnunum. Ama kilit yuvası çok kolay açılabiliyor.O yüzden uyarmak istedim. :)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@cpt.erhan anladım hocam. Bisiklet hırsızına kilit dayanmaz gerçi ama yinede hiç bir önlem almamaktan iyidir. Uyarı için teşekkürler..

Abus gerçekten de sağlammış. :)

@feversea hocam lastik sorusunu yanlış yerde sormuşum. :) Kron XC 500 için uzun sibop gerekir mi?