Başakşehir sular vadisi-bisiklet yolu sürüş ve tanıtım videosu

İlbey Yağcı

Aktif Üye
Tepki
136
Bisiklet
b'Twin
Herkese selamlar. Çin işi SJ4000'imle ilk bisiklet videomu çektim. Hem Başakşehir'deki bana göre sürüşe uygun bu yerin tanınması, hem de benim video tecrübem olması açısından sizlerle paylaşmak istedim.

Sular Vadisi baştan sonra 4.1 km. Hafif eğime sahip ve genel anlamda hızlı. Benim antreman saham :)

Haftasonu kaçamak yapmak, aileyle gelip vakit geçirmek ve aynı zamanda bisiklet sürmek için ideal bir yer. Sessiz, sakin, güvenli. Ramazan ayları ve haftasonu yaz akşamları dışında genel manada pek dolu bir yer değil. Daha çok burasının insanı geliyor. Otopark mevcut, ücretsiz.

Pek uzatmadan videomu paylaşıyım :) çekimdeki eksiklikler için kusura bakmayın, gerek makinenin acemiliği, gerek bisiklet sezonunu yeni açmamdan sebep hatalarım olabilir. Sorularınız olursa cevaplamak isterim. İyi seyirler.

Scudo

Orhan Akarkut

Forum Bağımlısı
Tepki
1.092
Bisiklet
Cannondale
Ne mutlu. Bizim böyle bir imkanımız yok...

Serdar Kaptı

Aktif Üye
Tepki
71
Bisiklet
Dahon
Özendirici bir sürüş olmuş. Gercekten iyi bir antrenman parkuru gibi görünüyor. Sakin ve konforlu. Başakşehir 1.etapa yakın bir yerimi burası? Pek bilmiyorum otarafları ama, 1.etapa gitmiştim zamanında. Bu nedenle soruyorum.

İlbey Yağcı

Aktif Üye
Tepki
136
Bisiklet
b'Twin
@Orhan A

Kısmet Orhan Bey, her zaman bekleriz :)

@Serdar Kaptı

Teşekkürler :) 1.etaba yakın sayılır, 1-2 km var arasında. İlla bir kapısından girersiniz. Dediğiniz gibi sakin ve yol çoğunlukla düzgün. Çukur vs yok.

koluman

Üye
Tepki
1
İsim
Hasan
Bisiklet
Giant
Az önce vadideydim bende. Ben yeni sayılırım bigün birlikte yapalım hocam antrenmanı 5. Etaptayım bende

image.jpg

• Beğen
Tepkiler: İlbey Yağcı