Bartın

Scudo

Tuncer Bayık

Daimi Üye
Tepki
308
Biraz zor. Komşu olur mu? Karabük! 20 gün önce gibi Karabük-Amasra yapmıştık.Bir tane ufak bi bisikletçiniz var. Oraya uğradık.Bişeyler aldık.Telefonunu özelden verirsen ararız.İstersen katılırsın.Mogoda'da çadırlı bi haftasonu düşünüyoruz önümüzdeki ay.

Tuncer Bayık

Daimi Üye
Tepki
308
Sana özelde dediğim gibi biraz rötarla 1:15 te Bartının içindeydik.Senden haber olmayınca beklemeden devam ettik.İnşallah bisonraki sefere.

nuhcan

Forum Bağımlısı
Tepki
812
İsim
nuh can
Çarşı içinde, Arap camiini geçtikten sonra sola tek yön var. O sokağın hemen başında Güney Kebap'ın sahibi Erkan var. (tek teker erkan diyorlar)

Geçen hafta sizin oralara (benim de memleketim olan yere) bir tur düzenlemiştik. Erkan ile orada tanıştık. Çok cana yakın birisi, Bianchi yarış bisikleti var. Sanırım oralarda tektir. O da yanına arkadaş arıyordu. Gerçi aranızda biraz yaş farkı var galiba ama konu spor olunca sorun olmaz sanırım...

• Beğen
Tepkiler: tuncdemir

kaptan vural 74

Daimi Üye
Tepki
354
Bisiklet
Trek
arkadaşlar ben istanbul levent bölgesinden KAPTAN VURAL Bartın'a her yaz bisikletle gelirim zonguldak civarından pedallamak zevkli olur diye düşünüyorum köy gezileri yapılabilir alabalık piknik v.b. yaz gününe gurup oluşturabiliriz..
msn=vuralusta@hotmail.com
facebook=vural azaklı

• Beğen
Tepkiler: Nursel Azaklı

kaptan vural 74

Daimi Üye
Tepki
354
Bisiklet
Trek
arkadaşlarım DEVREK veya çaycuma civarından Bartın'a pedallamayı düşünüyorum temmuz 15 gibi yol arkadaşı olursa 10 numara olur diye düşünüyorum..
istanbuldan selamlar memleketime

vuralusta@hotmail.com
Vural AZAKLI

burakb

Daimi Üye
Tepki
528
Tabiiki var. Ama istanbul'da.
Bu yaz bende düşünüyorum. Yeniçağ-Devrek-Çaycuma-Bartın turu yapmak.

Zaman problemi olmazsa memleketimize beraber pedallarız.

• Beğen
Tepkiler: kaptan vural 74

Hüsnü Deniz Kalaycı

Forum Bağımlısı
Tepki
187
İsim
Hüsnü Deniz Kalaycı
Bisiklet
Scott
Sonunda Çaycuma akıllara geldi :)
Çaycuma'dan geçerken banada haber verirseniz sevinirim

• Beğen
Tepkiler: burakb
Tepki
9
bartın'dan selamlar...yok mu bu civarda aktif kullanıcılar. üniversitenin kulübü vardı onlardan da ses çıkmıyor...herkeste suskunluk...

muhammet keleş

Aktif Üye
Tepki
72
kardeş ben konyadan geldim şimdi bartındayim gelirken bisikletimide getirdim sizinle bi tanışmak isterim beni biraz gezdirin :)

• Beğen
Tepkiler: Ümit BAKAY