Barisa Pedal, Barisarock

Sercan

Forum Bağımlısı
Tepki
204
Merhabalar. Bakirköy, Florya, Yesilköy vb. yakin çevreden sabah erkenden Besiktas iskelesine Barisa pedalcilari karsilamaya gidip, ardindan BarisaRock alanina gidecek olan var mi?

Ben Küçükçekmece'de oturuyorum. Bisikletle gitmek istiyorum, fakat burdan giden kimse yok, daha önce de bisikletle o tarafa hiç gitmedim, yollari pek bilmiyorum. Gidecek olan varsa görüselim, tanisalim...

sercan_aydin1990@hotmail.com

Scudo

ramazankurucay

Forum Demirbaşı
Tepki
788
arkadaşlar merhaba foruma yeni katıldım
burada ki birliği görünce gerçekten çok sevindim...
ben yeniköyde oturuyorum ve barışa rocku yapıldığı mehmet akif ersoy piknik alanına bir kaç kez gittim...
çok iyi bi bisikletim yok bianchi k-12 model bir bisikletim var.. çok çok amatörüm..kendimce geziler yapıyorum boğazda ..eğer dilerseniz barışa rock organizasyonun da size yardımcı olabilirim.. ayrıca müzisyenim zaten :)

çağatay_çankaya

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bisiklet
Sedona
@Sercan

bi düzergah belirleyelim ve uygun bir saatte yola çıkalım..bence 30 ağustosta heryer tatil olduğu, bu tatili güzel bir şekilde geçirelim derim.kemerburgazdan belgrad ormanı,sonra sarıyerde yemek molası sonrada sahilden beşiktaş'a kadar gideriz diye düşünüyorum. sizce nasıl olur?? belgrad ormanında araziye kesinlikle gireriz girmek istemeyenler orman içinde oturup temiz havanın tadını çıkarır...:p

fakiyeteyran

Aktif Üye
Tepki
187
ne zaman bu barısarack. belki bende gelebilirm arkadaslar. hafta sonuysa tatılim var zaten. 30 agustossa yine var sanırsam.hem aynılarla olmak hos olur.
kalın saglıkla

hdeveci

Forum Bağımlısı
Tepki
811
@fakiyeteyran
mehmet ali yasıyormuydun sen yaahuuu :)
ne zamandır bır nefes dahi cıkmadı senden :))
saka saka yapın bır organızasyonda ıstırak edelım demı ama :)
kendıne iyi davran dostum

Tepki
0
Merhaba arkadaşlar,

Bir Barışarock festivalini daha bitirdik. Tek kelimeyle muhteşemdi. İncirlik üssünde mevcut 90 adet nükleer başlıklı füzeyi protesto için yurdun dört bir yakasından toplanmış Adana/İncirlik'ten Ankara yoluyla İstanbul' a festivale gelen bisikletçi dostları İstanbul' da karşıladık ve BarışaPedal adı verilen bu grupla birlikte halkın ve basının yoğun ilgisiyle festival alanına pedal bastık. Festival alanı karşılaması daha da güzeldi belki TV'lerden izlemişsinizdir. Neyse haklı protestoları için 960 km yol kateden bu arkadaşlarımızla bir gece de kamp yaptık ve uğurladık onları. BarışaPedalın eylemleri daha devam edecek. Burada duyurusunu yapacağım...

huseyinsak

Aktif Üye
Tepki
54
Arkadaşlara sahne önüden konuşmaları sırasında el salladım

Kamp alanlarında hoşgrldiniz dedim.