barent x ergonomik elcik

caner ünsal

Forum Bağımlısı
Tepki
485
Bisiklet
Scott
Bisikletin ergonomik ayarlarını dikkatlice yapmama , eldiven de kullanmama rağmen 1 saati geçen binişlerde elerim uyuşuyor. sırayla dinlendir, gidonu farklı şekillerde tut vs. bir miktar hafifliyor.
Aşağıdaki konuyu da okuduktan sonra barent almaya karar verdim.
(link)

Fiyatxperformans olarak iyi, çokta pahallı olmayan barent tavfsiyesi isteyecektim. Barent yerine ergonomik elcikleri ya da başkaca ürün gurubunu tavsiye eden olursa onu da değerlendiririm. (link)
teşekkürler.

Scudo

nightdriver

Aktif Üye
Tepki
472
Ergon'un elcikleri sorununu çözecektir. Ben GX2 modelini kullanıyorum. Barendleri ile birlikte çok başarılı ürünler. Bu pahalı geliyorsa linkini gönderdiğin GP1 gibi modeller de olur.

(link) sitesinde fiyatlar daha uygun. Anasayfada ülkeni Turkey, kuru da EUR veya USD seçersen VAT otomatik olarak fiyatlardan düşer. Yalnız trigger vites kullanıyorsan "standard", gripshift kullanıyorsan "gripshift" modelini seçmelisin. Bunlar daha kısadır.

caner ünsal

Forum Bağımlısı
Tepki
485
Bisiklet
Scott
Benim beğendiğim kendinden barentli elcikler 40 euro civarı , önce daha uygun fiyatlı barent alayım gerçekten sorunumu çözecekmi deneyeyim dedim. dün 15 Tl ye alu bir barent aldım ve 60 km kadar sürdüm gerçekten uyuşma ağrı vs kalmadı. flat gidonlarda çok faydalı.
not: Şimdi biraz daha pahallı bir şey alabilirim dün alıp bir kez kullandığım karbon desenli alu barenti de 10 Tl izmir içi isteyen olusa satabilirim özelden ilgilenenler yazarsa foto gönderirim.)