Baradine Pabuç Alıyorum

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Darke tarafından paylaşıldı.

1. Darke

Darke Aktif Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Aliexpress.com da dan deki E0226 bisiklet baradine bisiklet v fren balataları ayakkabı kaliteli 2 adet

Şunlardan sipariş vermek üzereyim arkadaşlar kullanmış olupta tavsiyede bulunabilecek varmi acaba ?

Tutuşu nasıldır yağmurda vs? Jantı boyar mı ? Ömrü nasıl ?

*Abs li olanları gördüm ama kilitleme kısmının benim kontrolümde olması gerektiğini düsünüyorum yani hiç kilitlenmeyen bir fren istemem acıkcası yanlıs mı düsünüyorum ?

Bu arada bisikleti salcano city sport 40 , lastiklerim continental country plus

Darke

Darke Aktif Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    yok mu yardimci olacak

3. Kadir Eskici

Kadir Eskici Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Whistle
    Seviye:
    erdinc dinc bunu beğendi.
  4. Furkan TK

Furkan TK Onurlu Üye

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    @Darke aliexpress'deki o pabucu aldım hiç iyi değil. Kadir Eskici'nin verdiği bağlantıdaki pabuç baradinin en iyisi diyebilirim.

İlginizi Çekebilir

2.JPG
Bisiklete yaptığımız faydalı yükseltmelerden biri kilitli pedal. Kilitli pedalın güç aktarmada faydası, çalışmayan bazı kasları da çalıştırarak sadece itme değil çekme kuvvetini de uygulatması,...
upload_2016-9-20_11-39-13.png
Forum selam, işler nasıl gidiyor? Umarım her şey yolundadır :) Form tutmak diye bir laf var. Ya da bir atlet iddialıysa onun için 'bugün formunda' deriz. Bu terimin bir geçmişi varmış. 1800'lü...
upload_2017-5-5_23-19-21.png
Amerikalı Amber Neben kadınlarda TT kraliçesi. 15 yıllık geçmişinde 2 Olimpiyat, 2 Dünya, 2 Ulusal ve 2 Pan American şampiyonluğu bulunuyor. Amber hakkında daha fazla bilgiyi kendi sitesinden...