Banlananlar

Konu, 'Site Hakkında Genel Konular' kısmında suzunkopru tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. suzunkopru

  suzunkopru Onursal Üye

  Kayıt:
  19 Haziran 2008
  Mesajlar:
  2.234
  Beğeniler:
  1.599
  Şehir:
  İstanbul-Fatih
  Seviye:
  Forumda iken bir anda birde bakıyoruz ki, birileri banlanmış. Sebebini bilemiyoruz, niye banlandıklarına dair bir bölüm olabilir mi? Yani bende bir anda banlanacağım diye çekinmeye başladım. Forumun mütedeyyin üyeleri olarak gördüğümüz bazı arkadaşlarımız bir anda banlanmış oluyorlar, gerçekten ne yaptıklarını bilmemiz bizim açımızdan da ne yapmamamız gerektiğini bilmemiz açısından faydalı olacaktır.
   
  brksyhn bunu beğendi.
 2. Haşim Okyay

  Haşim Okyay Onursal Üye

  Kayıt:
  17 Ocak 2008
  Mesajlar:
  5.245
  Beğeniler:
  4.705
  Şehir:
  İstanbul
  Seviye:
 3. #3
  suzunkopru

  suzunkopru Onursal Üye

  Kayıt:
  19 Haziran 2008
  Mesajlar:
  2.234
  Beğeniler:
  1.599
  Şehir:
  İstanbul-Fatih
  Seviye:
  Tabii ki kurallar boşuna yazılmamış. Sorum kuralların boşuna yazıldığını ima etmiyor ki, ben yeni üye sayılırım. Benden önce üye olmuş üyelik tarihi eski üyeler bir anda banlanmış oluyorlar, işte sorum bunları içeriyor. Banlananların mesajlarına bakmaya çalışıyorum, hataları ne olmuş diye onlarıda okumak çok yorucu oluyor. Şimdiye kadar banlanma sebebini bulabildiğim bir üye olmadı. Mesela; İkinci el bölümünde arızalı ürün satmış olabilir, böylece haberimiz olursa kendimizi koruruz v.s. v.s.
   
  ZekiAlper bunu beğendi.
 4. Haşim Okyay

  Haşim Okyay Onursal Üye

  Kayıt:
  17 Ocak 2008
  Mesajlar:
  5.245
  Beğeniler:
  4.705
  Şehir:
  İstanbul
  Seviye:
  Senden veya benden önce üye olmuş veya sonra üye olmuş, bu bir şeyi değiştirmez ki. Bir üye banlanmışsa, yapılmaması gereken bir şey yapmış demek ki. Bunlar da zaten kurallar da açıklanmış.

  Ama gördüğün gibi, kimsenin kayrılma gibi bir durumu söz konusu değil. Herkese aynı yaptırım uygulanmakta, üyelik tarihi ne olursa olsun.

  Verdiğin örnekle alakalı ise, Kara Liste`yi okumanı tavsiye ederim. Bu sebeplerden ötürü banlanmış üyeden zaten daha zarar gelmez.

  Sen kendini bil, gerisini takma kafana ;)
   
 5. ZekiAlper

  ZekiAlper Antalya Downhill Prof MTB rider

  Kayıt:
  4 Ekim 2007
  Mesajlar:
  2.911
  Beğeniler:
  1.653
  Şehir:
  Antalya
  Adı:
  Antalya Downhill Özel Antrenör
  Bisiklet:
  Specialized
  Seviye:
  Bence bu durumda neden banlandıgı önemini arttırıyor. O yüzden Karalistelerdeki kişilerin isimlerine bakmanız gerekicektir.
  (Karalistelere isimleri, genelde aldıgı üründen şikayetçi olanlar ekliyorlar:eek: Bence bu listelere yöneticiler daha fazla ilgi göstermeliler yani en az aldıgı üründen şikayetçi olan arkadaslarımız kadar olmalı bu ilgi bence ki konu sürekli güncel kalabilsin:eek: biz de sürekli takip edebilelim.) :in:
   
 6. Admin

  Admin Yönetim Kurulu

  Kayıt:
  5 Eylül 2004
  Mesajlar:
  2.033
  Beğeniler:
  3.738
  Seviye:
  Haşim teşekkürler.

  Forum kurallarına uymayan üyelerin forumla ilişiklerini kesmek durumundayız.Bu herkes için geçerli ve gereklidir.


  Konu kilitli.
   

İlginizi Çekebilir

glycemicindex.png
Yine uzun ve detaylı bir makale ile kaldığımız yerden devam ediyoruz :D Bu haftaki konu beslenme ve su içme. Fakat içinde yağ ve karbonhidrat yakımına dair harika, herkesin işine yarayacak...
upload_2016-1-19_12-36-11.png
How much speed can you buy? Cycling Weekly dergisinden Oliver Bridgewood giriş seviyesi bir Btwin'le üst model Canyon TT'yi hız açısından karşılaştırmış. İki bisiklete de ortalama aynı güç...
kayseri.jpg
Yeni aldığım power meter'i bir kaç ativitede denedim şuan için verilerin yüksek olduğunu düşünüyorum, Bu 135kmlik dünki nabzımın %65'inde yaptığım rahat tempo turumdan değerler [ATTACH] Bu...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.