Bandırma - Fethiye Yolculuğu

Serbun

Üye
Tepki
107
İsim
Serbun
Bisiklet
Kron
Merhaba arkadaşlar,

Edremit'ten başlatmayı planladığım Ege turumu, otobüsle bisiklet taşıma konusundaki tatsızlıklar yüzünden Bandırma'dan başlatıyorum. Bu süreçte hem yolda yaşadıklarımı sizlerle paylaşmak hem de sizlerden öneriler almak için bu başlığı açıyorum.

İzleyeceğim rota hakkında pratiğe dayalı hiçbir bilgim yok. Harita üzerinden ya da bloglardan elde ettiğim bilgiler "sahaya" indiğimde ne kadar uygulanabilir, bilmiyorum. Bu bakımdan sizlerin söyleyecekleri benim için çok değerli.

Yolculuğun ilk aşaması olan Bandırma - Edremit rotası için önerilerinize, yorumlarınıza açığım.

Scudo

uSLaNMaZz

Üye
Tepki
1
İsim
Erol
Bisiklet
Sedona
gerisi devamı yokmu bunun?

Atasoy

Terörü ve destekcilerini Lanetliyorum
Tepki
12.350
İsim
ibrahim
Başlangıç
1977—78
Bisiklet
Corratec
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Balıkesir Bandırma böyle tatsızlıklara aldırma:)
Diye soğuk bir espiriyle takibe alıyorum kolay gelsin. İnişi çok çıkışı az bir tur olsun.

Serbun

Üye
Tepki
107
İsim
Serbun
Bisiklet
Kron
Arkadaşlar bildirim almayınca ben forumdan bayağı kopmuşum. Mesajlarınızı epey geç cevaplıyorum, kusura bakmayın.

Aslında yola çıkmadan önce dönüş olsaydı bir çok şey öğrenebilirmişim bunu fark ettim. Sağlık olsun. Birçok şeyi deneyimleyerek öğrendim. Yolda yaşadıklarımı blogumda yazıyorum. Bir kısmı bisiklet dışı detaylar olduğu için forumu işgal etmek istemem. Eğer blogdan buraya uygun bir şey çıkartabilirsem yol boyunca yaşadıklarımı özet geçebilirim.