Bana şehir mi yol bisikleti mi uygun?

Kuzey Ege

Forum Bağımlısı
Tepki
10.283
İsim
Murat Gökhan
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@big bike
Bu bisikletin kac kilo oldugunu biliyor musun?

Scudo

Kuzey Ege

Forum Bağımlısı
Tepki
10.283
İsim
Murat Gökhan
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@big bike
Cok agir be dostum, yazik gunah cocuga. Gereksiz agir hem de...

baykuş97

Forum Bağımlısı
Tepki
866
İsim
ilhan beyoğlu
Bisiklet
Trek
Amaç ulaşımsa şehir/fitnesi en iyisi... Bence yolcuların gazına gelme...

• Beğen
Tepkiler: Kuzey Ege

Kuzey Ege

Forum Bağımlısı
Tepki
10.283
İsim
Murat Gökhan
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@baykuş97
Yok biz yol bisikleti lobisi olarak kararsiz kitleyi kendi saflarimiza cekmek icin organize bir sekilde var gücümüzle çalışıyoruz :D

ercst0rm

Forum Demirbaşı
Tepki
694
İsim
Ercüment
Bisiklet
Specialized
Yol al kot giyme :)canta taşımak daha mantıklı:)

nbacıshaquılle

Daimi Üye
Tepki
184
İsim
Emre
Bisiklet
Sedona
@Kuzey Ege Eveet ben de geldim bence mtb alsin trafikte kaldirima ziplar insan varsa cayircimene dalar lastikler zor patlar daha iyi tutunur
Daha saglamdir ;) mtb akar sehir bakar.

OMER M.

Üye
Tepki
9
para sıkıntısı yoksa ORBEA carpe modellerine bi bak derim günlük kullanım içinde güzel bi şehir bisikleti aniden hızlanıp aniden durabilen disc frenli carpe 20 modeli işini görürü

Modifix

Üye
Tepki
2
Herkesin yorumu için teşekkür ediyorum, hepsini değerlendiriyorum ancak herkes farklı birşey önerdi, oturdugum yerde heryer asfalt ancak şuan inşaat cpk yol bisikletinin lastigi beni yarı yokda bırakırmı o da düşündürüyor. Herkesin en mantıklı tercih diyecegi hafif hızlı yormayan bir öneri varmı şimdi. Bu arada yaşım 22 boy 1.80 kilo 90

Şahsen triban 500 e tav olmuş durumdayım :)

Cengizhan BAKIR

Aktif Üye
Tepki
82
Bel ve boyun da herhangi bir sıkıntınız yoksa hafiflik açısından yol bisikleti alabilirsiniz.Ancak derseniz ki sorun olur şehir bisikleti alın derim.Triban 500'de güzeldir.Deneyerek alırsanız fikir sahibi de edinmiş olursunuz.Şimdiden hayırlı olsun.

• Beğen
Tepkiler: Modifix

Tuzlu_Fıstık

Kendin ol Sonradan Görme olma
Tepki
1.287
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Ben şöyle görüyorum bende ilk başta karar verip almakta zorlanmıştım bisikleti tamamen amacına uygun al az çok burdan bişeyler öğrendin artık karar verme zamanı eğer hafif arazi ve genelde şehir içi kullanım için diyorsan bilmiyorum nerede oturuyorsun yollarımız çokta iyi degil şehir bisikleti al derim.ben dağ taş Kaldırım tümsek Çukur farketmez bisikletin Kullanım özgürlüğünü doyasıya yaşayacam dersen eğer mtb git al. Ben yağ gibi asfalt yollardan çıkmayacam Pür dikkat sürerim bozuk yollarda belediyeye söverim hemde rahatlarım akıp giderim arada jant yamulur lastik patlar ( bu tabi hepsinde geçerli ) yol bisikletinde biraz daha fazla patlıyor ozaman yol al... İnşaallah kafan karışmamıştır

• Beğen

baykuş97

Forum Bağımlısı
Tepki
866
İsim
ilhan beyoğlu
Bisiklet
Trek
images.jpeg
Aha da bunu al... Ben herkese bunu öneriyorum.. Hem çok hafif 9.5kg kadar hem de fiyatı uygun...

nature_lover

Aktif Üye
Tepki
145
İsim
Nurullah Ulaşan
Bisiklet
Trek
trek 7.5 fx kullaniyorum. Hiz ve akicilik olarak beni tatmin ediyor. Pedala bastimi ucurdugunu hissediyorum.Senin amacina ustteki giant uyacaktir.

Tuzlu_Fıstık

Kendin ol Sonradan Görme olma
Tepki
1.287
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Yukarıdaki bisikletin fiyatını bilmiyorum ikinci alternatif olarak sana 1000₺ civarı sedona 410 tavsiye edebilirim

Tepki
130
İsim
navigraph55
Bisiklet
Scott
Varacağın noktada duş ve giysi değişimi şansın yoksa ÇAMURLUKSUZ YOL-FİTNESS -hİBRİT yada MTB hiç farketmez üç günde lanet okursun ...Gerçeği duydun ,ağırlık da çalışıyorsan minimalist ve bütçene uyan şehir seçmen şayanı tavsiyedir..Diğerlerine bir sürü de ekipman takacaksın SS, bu kaçınılmaz..

Öneren arkadaşlar sanırım bütçeyi okumadan bi gayret model öneriyolar ama 900 tl lik bütçene rağmen kalkıp da 3.500-4.500 bandında ki seçenekler mizah gibiydi yahu..

Şayet mezar vade alma yada destek göreceğin bir nokta varsa da ''speedster 50 FB(flat bar)'' modelini de ben tavsiye edeyim de içimde kalmasın.

• Beğen

Modifix

Üye
Tepki
2
@navigraph55 yani ergonomi ve kullanış olarak gene hoprider300 e çıktı kapı sizin tavsiyenize göre :)

Önerdiginiz bisiklet kadar bütçem yok hocam maalesef

En sonunda gidip bir mosso legarda 1521 mdm alıp 2 çamurluk 2 tane far alıp bu işi daha ucuza kapatıcam gibi hayırlısı :)