İptal Edildi bana bmx lazım 200ytl var efsan968@hotmail.comdan ulaşın

Konu, 'İkinci El BMX Bisikleti - Yedek Parça' kısmında Bmx_boy!.. tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Bmx_boy!..

Bmx_boy!.. Üye

Seviye:
    :in: merhaba arkadaslar ben 200ytl civarı bmx istiyorum msnem her zaman acık efsane_968@hotmail.comdan ulasın ben mersindenim satmak isteyenler için lütfen ben gercekten istiyorum iygünler

2. seko123

seko123 Kıdemli Üye

Seviye:
    200 ytl ye kdr fazla bısey bulamaya bılırsın en ucuz bmx 250 300 biraz daha butcenı arttır rahat bı sekılde ıstedıgın bmx sı bulabılırsın bnce

Bmx_boy!..

Bmx_boy!.. Üye

Seviye:
    arkadaslar aranana kan bulunmustur tesekkurler ilgilenenlere!!!!!!!!

4. haciiiyunus

haciiiyunus Misafir

seko bana bi bmx bulabilirmisin 250 ytl le civarı bana msn nemden ulasa bilirsin haciii_k2_subaru@hoymail.com:in: :in: :in: :crazy292: :cheer: :cheer: :cheer:

İlginizi Çekebilir

IMG_20160426_172219.jpg
Merhaba arkadaşlar , bugun istanbul tıp fakültesinde halk sağlığı dersime girdim. Dersin bir kısmında su depolamak icin kullanilan plastik kaplarin hangi maddeden yapildigini ve bunu nasil...
1.jpg
Bisiklet sürerken beni son derece rahatsız eden ve bir türlü çaresini bulamadığım hadiselerden biri de sürekli burnumun akması. Mevsim dinlemiyor, yaz-kış bisiklet üzerinde olduğum sürece burnum...
upload_2016-1-19_12-33-38.png
How much speed can you buy? Cycling Weekly dergisinden Oliver Bridgewood giriş seviyesi bir Btwin'le üst model Canyon TT'yi hız açısından karşılaştırmış. İki bisiklete de ortalama aynı güç...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.