Bana Almam gereken parçaları yazabilir misiniz ?

ugurmatur

Üye
Tepki
30
Sanırım yavas yavas streete kayıyorum şuan ki parçaların hiç bir sorunu yok ama sağlam olsunlar istiyorum yani özellikle bu iş için yapılmıs parçaları istiyorum ama bilmiyorum ki hangileri :D

biraz yardımcı olursanız hangi markanın hangi serisi falan elinde ikinci el temiz olan varsa alabilirimde...

Scudo

BF Okuru

Üye
Tepki
2
daha streete kayıp kaymadığınıza emin değilseniz nasıl bi parça önerisinde bulunabiliriz :D

ugurmatur

Üye
Tepki
30
ya önümüzdeki hafta snav var ondan sonra "U DÖNÜŞÜ" yapacam ona eminim :D şimdi yaralanmamam lazım dikkat ediyorum en azından bir hafta içinde fikir sahibi olup bilinçli hareket ederim :)

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@ugurmatur

ilk başta bütçenize göre street kadrosu alın, sonra amortisör, jant seti, aynakol, gidon ve boğaz, fren diye gidin,

giriş olarak, kron crazy hop/sedona x11 kadro, sr suntour duro 100 mm maşa, alexrims dm22 jantlar, truvativ hussefelt gidon boğaz ve shimano deore/avid juicy 3 frenler giriş için oldukça yeterli olur.

bunlarla başlangıcınızı yaptıktan sonra, forumda dolaşarak üst seviye için ihtiyacınız olan parçalara kendiniz karar verebilicek duruma gelebilirsiniz ...

ugurmatur

Üye
Tepki
30
@Yavuz Bozkurt

http://i1006.hizliresim.com/2010/6/14/3933.jpg

Su an elimde street için parça yok denilebilir bisikletim kron xc 1000 onumuzdeki hafta sınavdan sonra yavas yavas toplayacam belki onun bir iki parçasını satıp değiştirmeyi dusunuyorum

ugurmatur

Üye
Tepki
30
@gurkankas

Sanırım ilk başta bütçe ayarlamam lazım :D :D çok tesekkurler çoğunu arastırdım parçaların "Emirhan Kocamaz" a bi pm ile ulasabilsem elindeki parçalardan isteyecem bir iki tane :D pm atamıyorum burdan sesleniyorummmmm Emirhannn abii :D

Ayhan_Işık

Daimi Üye
Tepki
73
Kardeşim bence sen bisikletini hiç bozma o bisikletin street olması için bi bisiklet parası harcaman lazım toplamakla felan uğraşma kronu sat üstüne para koyup toplanmış bisiklet al.

ugurmatur

Üye
Tepki
30
@Ayhan_Işık

soyle kabadan bi hesap yapınca evet haklısın :D

ama kron ne bilim ilk göz ağrım vazgeçemiyorum :) belli olmaz snav iyi geçerse biizmkilere aldırırım bi tane hakkım yav :)

Tepki
7
Truvativ hussefelt aynakol
DURO 100 MM Maşa
Truvativ hussefelt aynakol
SCHWALBE Crazzy bob Lastik bunları önerebilirim arkadaşım :)

binRR

Forum Bağımlısı
Tepki
1.979
@barış çelik

Müslüm Gürsesten paramparça yı unutmuşsunuz:D

Kusuruma bakmayın konunuzu geyiğe sardırdım ama yazmadan da edemedim:D

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Recai Yılmaz

@Recai Yılmaz

@Recai Yılmaz

karar verebildin mi :D

ilk sayfada yazdığım yazıda başlangıç için almanızı önerdiğim min. parça listesi var, ordaki parçalar bu işi kavrayana kadar sizi idare edecektir.