Balıkesir

damga

Üye
Tepki
5
Balıkesir'deki bisikletçiler burada toplanalım. Bu arada Gönen'den sevgiler saygılar, var mıdır Gönen ve civarından arkadaşlar?

• Beğen
Tepkiler: Murat CER
Scudo

yavuz

Aktif Üye
Tepki
93
selam damga...bende hafta sonları genelde erdek teyim

otec

Forum Bağımlısı
Tepki
712

selam Yavuz. damga da daha önce İstanbuldaydı. benim yakın arkadışdır (Engin) her gün beraberdik desem yalan olmaz. şimdi Gönende.. aklı burda.. 1-2 haftaya kadar gelicem diyo. bekliyorum
Erdek Gönen arası kaç km acaba ( gerçi geçen yaz İst.-Balıkesir turunda Erdekten Gönene geçmiştik Engine uğramıştık amaa:rolleyes: ) orda bis.e biniyosan belki görüşürsünüz

yavuz

Aktif Üye
Tepki
93
kardeş tahminime göre en fazla 35-40 km dir..ama yollar inişli çıkışlı...umarım damgayla oralarda görüşürüz

otec

Forum Bağımlısı
Tepki
712

ancak haberleşirseniz görüşürsünüz veya bi yerde buluşursunuz

hizlioglu

Üye
Tepki
3

ben her cumartesi ve çarşamba günleri Bandırma,erdek,gönen,manyas buralara uğruyorum. Oralarda dükkanlara Höşmerim veriyoruz da :)

yavuz

Aktif Üye
Tepki
93
valla tadı güzelse alırım 1-2 kutu..balıkesirde askerlik yaparken az yemedik

TAZ

Üye
Tepki
4
Hocam selam ben Balıkesir'liyim. Savaştepe'den. Sen?;)

vagus

Üye
Tepki
38
@TAZ
selam orhun - taz ben de afşin balıkesirdeyim bir iki arkadaşla hafta sonu zaman zaman yol yapıyoruz ve bir topluluk hevesi içindeyiz musayit bir vakit ayarlıyıp bir araya gelmek isterim

bizim grup ben(afşin)-eşim birsen-osman ve enis ağbey den oluşmakta şimdilik

sizden haber bekliyorum

• Beğen
Tepkiler: orhunsavaş

otec

Forum Bağımlısı
Tepki
712
birde damga var pek foruma takılamıyan. geçen yaz istanbulda birlikte turluyorduk. engin artık gönende ve yalnız biniyor. sizlerle tanışmayı çok istediğine eminim.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
bende balıkesirli sayılırım,anne tarafım bandırmalı.Az zaman geçirmedim bandırma'da.Çok güzel yerler walla,uzun zaman oldu gitmeyeli:(

Tepki
4
bn merkezdeyim ama farketmez tanışalım balıkesirlilerle o yeter.

bn de grup takılmak isterim ama bn zaten balıkesirde bi takımla antrenman yapıorum.o yuzden vakit bulamayabilirim.kusura bakmayın.ama warsa katılmak isteyen bu konu üzerinden anlaşabilirsiniz.iyi de olur.böylece bnde vakit buldukça size takılmaya çalışırım.

• Beğen
Tepkiler: ulaş depeli

Fatih Buzgan

Forum Bağımlısı
Tepki
3.085
oo baya balıkesirli varmış forumda, ne güzel :)
Bundan sonraki İzmir-İstanbul veya İstanbul-İzmir turlarımda Balıkesir'den geçerken sizlerle tanışmak ve beraber pedallamak isterim.
Bu turlarımı zaten forumdan duyuruyorum, sizler de gördüğünüzde iletişime geçelim ve Balıkesir'den geçerken bir süreliğine de olsa beraber binelim.

sGonzales

Forum Demirbaşı
Tepki
462
Merhaba Bende Balıkesir Gönenliyim ama İstanbulda yaşıyorum sık sık giderim..

• Beğen
Tepkiler: dagci