Balıkesir Burhaniye Dutluca Köyü gezisi

Tepki
173
Merhaba sevgili forum dostları, gün içinde çalıştığımdan dolayı 21/04/2011 günü mesai bitimi sonrasında bisiklete binmiş olmak amacıyla bu yıl içinde yeni aldığım salcano xtr bisikletimle Balıkesir ili Burhaniye ilçesine bağlı körfez manzarasıyla ünlü Dutluca Köyüne gittim.Antrenman amaçlı hareket ettiğimden köyü ve çevresini sizlere tanıtım amaçlı fotoğraf çekemedim ama bir sonraki ziyaretimde daha iyisini sizlerle paylaşmak istiyorum. Toplamda akşam saatlerinde rüzgar ve rampa ağırlıklı 22 km. yol yapmış oldum. Sevgi ve saygılarımla herkese iyi günler dilerim.

(link)

(link)

(link)

Scudo
Tepki
120
Körfeze selam. Bol fotoğraf bekliyorum. Biraz hasret gidereyim. Şimdiden özledim. İki hafta sonra görüşmek üzere bol pedallar...

Ahmet Salih Özenir

Forum Bağımlısı
Tepki
3.691
Bisiklet
Merida
Sait bey bisikletiniz güzel gezilerde yoldaşınız olsun... :)

Bu güzel ve kısa turla hem yeni bisiklete alışmış, hem de bize oraları tanıtmaya başlamış oldunuz... Çok teşekküler, gezilerinizi ilgiyle bekliyor olacağım... :in:

Kadir AYINTAP

Forum Bağımlısı
Tepki
2.702
İsim
Kadir
Bisiklet
Cannondale
Tur ayrıntılarını göremesekte, harika bisikletinizi gördük :) kazasız günlerde kullanın..

Hakan Eşme

Forum Bağımlısı
Tepki
5.778
İsim
Hakan EŞME
Başlangıç
1989—90
Bisiklet
Geotech
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Bisikletinizi güle güle kullanın, güzel bir coğrafyada, güzel bir tur olmuş.
Yeni faaliyetlerinizi, bol fotoğraflı bir şekilde bekliyoruz.
Elinize, emeğinize sağlık.

Serbay Akar

Forum Demirbaşı
Tepki
209
Bisiklet
KTM
Ben de memleketimi böyle gezmek istiyorum. Biraz daha fotoğraf ekle de abim hasretimi gidereyim.

İnşallah 1-2 sene sonra beraber gezeriz körfezi :)