Balata Tavsiyesi - Tektro Auriga Comp

Konu, 'Frenler' kısmında Batuhan Tozun tarafından paylaşıldı.

1. Batuhan Tozun

Batuhan Tozun Yeni Üye

Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    Merhabalar,

Tektro hidrolik frenlerim ile yaklaşık 1000km'yi devirmiş bulunmaktayım. Balatalarımın değişmesi gerekiyor fakat piyasada çeşit çeşit balatalar mevcut. Özellikle organik/metal olayı kafamı çok karıştırıyor. Frenlerim için uygun olan balata türü hangisidir? Önerdiğiniz bir balata markası/modeli var mıdır?

Teşekkürler. :)

Frenler: TEKTRO BRAKE SYSTEMS

Eski balatalarım: TEKTRO BRAKE SYSTEMS

2. ihsan onur şener

ihsan onur şener Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Ben organik kullanıyorum sürekli. Çabuk bitiyorlar ancak güzel bir frenlemesi var metal balataya göre.

İlginizi Çekebilir

GARMİN AKŞAM.jpg
Merhaba, Şu an aktif olarak kullandığım garmin 520 model bir bisiklet bilgisayarım var. Otomatik olarak stravaya kayıt atıyor. Hız yükseklik vs 3 aşağı 5 yukarı aynı. Lakin yakılan kaloride baya...
upload_2016-10-18_10-15-4.png
Soru basit aslında: Arkadaşlarınızla yaptığınız bir performans turunda veya bir yol yarışında kaç kez rekabete girdiniz ve bu rekabetin sizi ne kadar yorduğunu görme şansınız var mı? Not: Bu...
upload_2016-8-11_15-47-54.png
Merhaba, Power metrenin gerçekten ne işe yaradığını merak edenler için örnek bir senaryo hazırladım. Diyelim ki performans ölçümü yapan bir dükkan açtım. Bu dükkanda bazı ölçümler yaparak bana...