Satıldı ''bakmadan geçmeyin, bu fiyata bu bisiklet süperrrrrrrrr!!!!!''

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında noble_man tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. noble_man

noble_man Yeni Üye

arkadaşlar canım bisikletimi satıyorum.kadro trek 9900 oclv karbon kadro.parçalar full 8'li xtr.fakat bisiklet tertemizdir.yaklaşık 1 yıldırda binmiyorum ama bakımını yapıyorum.bisikletimin yanında spd pedal ve ayakkabıları.1 adet shimano tayt 1 adet shimanı forma.1 adet pompa.1 adet arka ışık.bire adet kilometre sayacı,alyan takımına da hediye ediyorum.fiyat net olarak 2500ytl dir.parçalar ve bisiklet hakkında ayrıntılı bilgi için bana volkany87@hotmail.com dan ulaşabilirsiniz.

2. bisikletci

bisikletci Bisikletkolik

Seviye:
    hoca sen o kadroya 8 li ilemi biniyosun

3. yavuz

yavuz Aktif Üye

Seviye:
    resmi varmı acaba?

4. goLdenskuLL

goLdenskuLL Aktif Üye

Seviye:
    eli sürçmüştür herhalde :p :)

İlginizi Çekebilir

untitled.png
Selamlar İngiltere'de aylık olarak yayınlanan "Get into Road Cycling" isimli derginin Aralık sayısında yayınlanan "Profesyonel Sporculardan Tepe Tırmanma Teknikleri ve İpuçları" konulu makaleyi...
Untitled.png
Herkese Merhabalar, Beylikdüzü yokuşunu merak edenlere, "Bu nasıl bir yokuştur?" diyenlere ithaf ettiğim videyomu paylaşmak istedim. :harika: Videyo Beylikdüzü Florya dönüşü çekilmiştir....
5.png
Merhabalar :) GCN'nin çok tatlı bir videosunu buldum ve konusunu açıyorum ;) Videoyu izleyelim: [MEDIA] Kilo verin! Averaj hızınızı geliştirmenin en iyi yollarından biri kilo vermektir,...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.