bakırköyden deltaya nasıl gidilir

Fırat Ayanyan

Forum Bağımlısı
Tepki
259
ben 1 2 gün sonra deltaya gidip 1 2 bişey alıcam ama daha önce hiç gitmediğim için yerini tam bilmiyorum şöyle gidicem eminnünden vapur kadıkoyde inicem sonra nereye gidicem birileri yardım ederse sewinirim

• Beğen
Tepkiler: Ender Alıcıoğlu
Scudo

M.Haktan Derin

Forum Bağımlısı
Tepki
79
sahilden eminonu iskelesine gidersin.tavsiyem yanında bi arkadasın olsun yolda sıkılma. eminonunden kadikoy vapuruna kadikoy stadının orada zaten hemen arka tarafında. stadın onundeki guvenlik gorevlilerine sor tarif ederler parcalar hayırlı olsun simdiden. :)

• Beğen
Tepkiler: Fırat Ayanyan

mzkaraaslan

Daimi Üye
Tepki
135
Kadıköyde indiğinde direk karsıdaki yokuslu caddeden boğaya doğru cıkıyosun, sağdaki yoldan asağıya iniyosun en asağıda dörtyol var sola dönüyorsun,ilerledikce stadı görürsün stadın karsısındaki caddede. Çok kapsamlı mı oldu yahu :D

• Beğen

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Kiziltoprak'a giden dolmuslari sor, onlara bin ve stadi gectikten sonraki ilk isiklarda inecegini soyle. Yolun diger tarafina gecip dar bir sokaktan gececeksin, stadin diger tarafina gecmis olacaksin. Genis yolun (ki Bagdat Caddesidir kendisi) karsisina gecip sola dogru devam et. Delta'yi gormemen imkansiz ;)

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
Kadıköy iskelesi ve resmin sağ alt köşesinde fenerbahçe stadı ve yanında Delta bisiklet.
;)

(link)
(link)

(link)
(link)

Fenerbahçe stadını biliyorsan bulman çok kolay olacak. :D

Antalya'dan tarif ancak bu kadar olur. :D :D

Kolay gelsin.

• Beğen

Fırat Ayanyan

Forum Bağımlısı
Tepki
259
Fenerbahçe pek ilgi alanıma girmiyorda galatsaraylı olark ufak tefek takımların stadını kim bilir :D (şaka şaka )
Cewaplarınız için çok teşekür ederim böyle 2 formumumuz warya çok şanslıyız mtbtr ve bisikletforum hepsine çok teşekürler

• Beğen
Tepkiler: Ender Alıcıoğlu