bakırköy sahil- avcılar sahil ilk bisiklet turu denemem

Tepki
0
Bisiklet
Salcano
dün akşamüstü bakırköy sahilden bisiklet kiralayıp sıfır kondisyon ile 15 yıldır ilk defa bisiklete biniyorum dandik bir bisiklet ile avcılar sahile kadar tur yaptım mesafe yaklaşık gidiş geliş 35-40 km gidiş 70 dakika geliş 70 dakika sürdü ama eve gelince popom başta olmak üzere her yerim ağrımaya başladı normalmidir acaba sizdede oluyormu popo ağrımaması için ne önerirsiniz :D tek olduğum için ve mola vermediğim için fotoğraf çekmedim kusura kalmayın.

Scudo

GokmenOzyurt

Forum Bağımlısı
Tepki
703
Bisiklet
Cube
popo ağrısı sürekli bindiğinizde yok oluyor merak etmeyin yani alışma süreci var.
ara verip tekrar binerseniz aynı sorun tekrar oluyor.

Tepki
0
Bisiklet
Salcano
o zaman katlanıcaz ama çok harikaydı biraz otoyoldan biraz deniz kenarından güzel bi heyecan yaşadım yorulduğuma değdi

Tepki
38
tebrikler devamı gelir insallah , o acı gecer popo alışır seleye , ama yinede dogru oturus sürüş pozisyonu hakkında yazılanları okuyun videoları izleyin uygulayın , 15 yıl aradan sonra gelen heves hobiye , hobi tutkuya tez zamanda ulaşır inşallah.

Tepki
13
Bisiklet
Salcano
Kendinize en uygun seleyi seçmek önemli. Bence sele seçimi konusunda da başkalarına bakmayın, herkesin kıymetlisi kendine olduğu için hangi ölçüde selede rahat edeceğinize kendiniz karar vermelisiniz. Kendi bisikletinizde kendi seleniz olursa ağrı geçer diye düşünüyorum.