Bakırköy-Ataköy-Bahçelievler veya civarlarında

Konu, 'İstanbul Avrupa' kısmında Uğur Yeşilyurt tarafından paylaşıldı.

1. Uğur Yeşilyurt

Uğur Yeşilyurt Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Merhaba arkadaşlar başlıkta söylediğim gibi Bakırköy-Ataköy-Bahçelievler veya civarlarında yol bisikleti kullanan ve grubu olan kimseler varsa o kişilerin gruplarına dahil olmak isterim.Şöyle bir baktımda herkes sabah 6 larda buluşup yollara koyuluyorlar,ve bulundukları,buluştukları yerler bana çok uzak,toplu taşıma araçları bile o saatlerde açılmış olmuyor ki yetişmek ne mümkün.
    Çok yeniyim :D.Bisikleti aynı zamanda günlük kıyafetlerle ulaşım aracı olarak kullandığım için pedalları kilitli değil,bi grupta ne kadar sorun yaratır pek bilemiyorum.Bir de vites grubu olarak 9 lu tiagra kullanıyorum.Forumda ustaların bisikletleri dura-ace,record,red falan olunca acaba bu beni grubun gerisinde bırakır mı diye de düşünmeden edemedim.
    Dediğim gibi bu çevrede yol bisikleti gruplarıyla takılan,bilen birileri varsa tanışmak,beraber pedallamak isterim.
    Selamlar

İlginizi Çekebilir

STRAVA AKŞAM.jpg
Merhaba, Şu an aktif olarak kullandığım garmin 520 model bir bisiklet bilgisayarım var. Otomatik olarak stravaya kayıt atıyor. Hız yükseklik vs 3 aşağı 5 yukarı aynı. Lakin yakılan kaloride baya...
1.png
Merhaba forumdaşlar :) Aslında başlığı "Drag nedir? Yenir mi?" yapmayı düşündüm ama bu bir Drag'a giriş konusu değil, Drag'ın ne olduğunu zaten bilenler için beyin yakan bilgiler içeren bir makale...
6.png
Strava'cıların korkulu rüyası dijital epoyu konuşuyoruz bugün :D Sportmenliğe aykırı davranan bu KOM avcılarının bunu neden yaptığını, nasıl yaptığını, ve bunu nereden anlayabileceğimizi...