Bakın ne buldum :D

Tepki
12
Uzun zamandır aklımda olan bişeydi meyerse varmış sporun dibi bu olsa gerek ;) yürüyüş bisikleti

[video](link)[/video]

(link)

Scudo

Golfer

Üye
Tepki
4
Bisiklet
Scott
Aslında çok güzel. Fakat bizim herşeyi alay konusu yapan milletimiz değişik şekillerde gülebilir buna :) Mesela ben hep işe ginger ile gidip gelmeyi istemişimdir. Ama toplum baskısı :)

Abdülkadir Ergin

Forum Bağımlısı
Tepki
7.152
İsim
Abdülkadir Ergin
Başlangıç
1984—85
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Aaa gerçekten varmış. Bir ara avatar resmimdi bu bisiklet. Ben photoshoptur diye düşünüyordum. Eksantrik bir tasarım, denemeye değer :)

Tepki
12
sanırım oldukça keyifli olsa gerek ama toplumumuzda maalesef bazı durumlar aşılamadığından garipsenebilir ;)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bırakın bizim milleti ya elalem ne der eder falan... Sürmene de yaşıyorum aşırı kapalı, kendine çekilmiş bir toplum burası ,siz deyin muhafazakar ben diyeyim kendi dünyalarında yaşıyorlar. Tayt ile yol bisikleti kullanıyorum illa ki görenler içlerinden yada aralarında dedikodu ediyorlardır, zaten apaçilerin çoğu laf atıp kavga etme çabasında kimseye aldırış etmiyorum, umursamıyorum artık git gitde alıştılar ve kimi selam veriyor kimi durdurup soruyor en azından bilgi almaya çalışıyor. Daha da alışacaklar yani kadınlar giydi mi yada Çömlekçi de o.......pular taytla mini ile gezince sorun olmuyor da ben spor yaparken mi sorun olacak. Eleştirene lafım hazır benim zaten...

muhiddin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.031
Bisiklet
Giant
(link)
bu konu videolarda paylaşılmış