Bakın burada kimler var - Nostalji 2005

Konu, 'Şehirlerarası Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında Uğur Taşdemir tarafından paylaşıldı.

1. Uğur Taşdemir

Uğur Taşdemir Bisikletkolik

Seviye:
    2005 Temmuz...

Soldan sağa: Halil İ. Öztürk, Ramazan Keskin, Uğur Taşdemir, Halil İ. Küçükdoğan, Muammer Yıldız...
    Kandıra Cezaevinin üstündeki yokuş...

Kumcağız'da konakladık...

Sabah erken kalkıp kamp yerini terk ettik...

Ben biraz uçtum ve yüzdüm :)

Muammerin emektar...

2. HaliliOzturk

HaliliOzturk Yeni Üye

Oy oy... En cömez zamanlar cikti ortaya :).

3 Temmuz olmasi gerek tam tarihin, olayli ama müthis eglenceli bir gezi olmustu gercekten. Hatta sonrasinda minik bir hikaye tadinda yazmistim, Marmara IIBF'nin dönemlik basilan dergisinde yayinlanmisti. Hala derginin 5 kopyasi durur evde, hesapta turdaki herkese birer kopya almistim.

Iyi nostalji oldu, tesekkürler.

Uğur Taşdemir

Uğur Taşdemir Bisikletkolik

Seviye:
    30-31 Temmuz...

İlginizi Çekebilir

upload_2016-11-16_14-21-0.png
Bu sabah @emrah9700, kullanmaya başladığı güç ölçerle ilgili bir iki soru iletmişti whatsapp'tan. Astigmat başlangıcı nedeniyle telefondan okuyup yanıt yazmam zor. Sorularını buradan yanıtlamaya...
5e5bb4d61700a7c23b5abfe47263a288.jpg
Sürüşlerimizdeki ortalama hız, ne durumda olduğumuzun iyi göstergelerinden biridir. Yol bisikletine ilk geçtiğimdeki ortalama hız hedefim 25 km/h olurdu hatırlıyorum :) Zamanla daha da yükseldi....
IMG-20160608-WA0003.jpg
Arkadaşlar hepinize merhaba. Temmuz ayı içinde Trabzon-Samsun istikametinde bir tur planım var. Plan hergün farklı bir fikirle değişebiliyor. Asıl niyetim bir performans turu olması yönünde fakat...