Bahçeşehir....!

semih59

Forum Bağımlısı
Tepki
1.427
İsim
Semih Saygın
Bisiklet
Scott
24 Ekim Pazar saat 10.00
Buluşma yeri Bahçeşehir Büyük mıgros önü Burgerkıng
Bahçeşehir ve çevresindeki bisikletsever arkadaşlarla tanışma turu yapılacaktır.
Tanışma turumuz performans değil gezi şeklinde grup disiplini içinde pedallanacaktır.Güzergahımız buluşma yerinden 10.15 de hareket ile yan yoldan küçükçekmece göl yolu kenarından Çekmece sahilinde Çay bahçesinde çaylarımızı içip tanışacağız Bahçeşehir başlığındaki Yazılarından okuduğum.Metin bayer,Faruk karataş Tuğba banazlı Engin yıldız isimli bisikletsever arkadaşlarımıda beklerim.Katılım olmaz ise bu turu Tek başıma Yapacağım.Bilgilerinize Sevgiler saygılar.

Scudo

Tui Lui

Daimi Üye
Tepki
487
İsim
Tuğba
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@semih59

Merhabalar,
Bir terslik çıkmassa mutlaka katılmak isterim, O gün hava durumu nasıl olacak buda önemli bir faktör. Yağış olmasa soğuk hava önemli değil. Umarım pazar günü bir sıkıntı çıkmaz ve turumuzu tamamlarız.

Hasip Çehre

Forum Bağımlısı
Tepki
1.611
merhaba semih bey, bende küçükçekmecedeyim size katılmayı isterim ama bu pazar başka bir organizasyona katılma ihtimalim var olmazsa geleceğim hafta içi Perşembe akşamları çıkalımmı???

semih59

Forum Bağımlısı
Tepki
1.427
İsim
Semih Saygın
Bisiklet
Scott
@Tuğba Anbanazli

İlginize teşekkür ederim.Yağmur soğuk önemli değil yağmurluk giyildiği zaman pedallanıyor.Bel çantasında ben kapalı havalarda yanımda taşıyorum görüşmek üzere.

semih59

Forum Bağımlısı
Tepki
1.427
İsim
Semih Saygın
Bisiklet
Scott
@Hasip Çehre

Hasip bey memnun oldum Ben genelde gündüz çıkıyorum.Perşembe akşamıda gecede çıkabiliriz. Ön far arka stop ve fosforlu yelek giyerek.Fakat tem yoluna girmemek kaydı ile geçen ben girdim trafik ekipleri ile uğraştım. O yol bayağı tehlikeli E5 den veya Ancak yan yolları kullanarak diğer çevrelere gidebiliriz düşüncesindeyim. Ben bahçeşehir e yeni taşındım keşif yapıyorum bana Yollarıda tarif edersiniz.Yol ve mtb bisikletim var.

semih59

Forum Bağımlısı
Tepki
1.427
İsim
Semih Saygın
Bisiklet
Scott
@semih59

Yukarıda Belirttiğim gibi Kimse gelmediğinden dolayı sizin yerinize Ben turu tek başıma Yaptım Hava Çok Güzeldi.:in: