Bahçelievler

Ozan Güven

Forum Bağımlısı
Tepki
201
İstanbul bahçelievler veya çevresinde tempolu bisiklete binen kişi veya kişiler var mıdır acaba? Tanışalım kaynaşalım antreman yapalım....: Bu da böyle bir konu olsun bakalım..

• Beğen
Tepkiler: Ayla_Koz
Scudo

Un0

Üye
Tepki
3
ben bakıyköyde oturuyorum genelde bakıyköy florya arası gidip geliorm arkadaşlar floryada istersen birlikte pedalleriz :)

Ozan Güven

Forum Bağımlısı
Tepki
201
ben hemen hemen her yöne günün her saatinde gidip gelebiliyorum :) şu anda yeni geldim mesela ama şu sıralar birlikte bisiklete bincek insan sıkıntısı çekiyorum.. örneğin sabahları +50 km olcak şekilde( toplamda) hızlı tempoda bisiklete bincek arkadaş arıyorum.. siz ne şekilde biniyosunuz acaba...

Un0

Üye
Tepki
3
valla heryere giderim diyemem çok fazla hızlı tempodada süremem yanii :)

macerakolik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.696
İsim
Soner
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Selam ben Güneşli'de oturuyorum. Gündüzleri çalıştığım için ancak akşamları sürebilirim. Bahçelievlere'de çok yakın sayılmaz ama bakarız çaresine

• Beğen
Tepkiler: ergün yurt

Un0

Üye
Tepki
3
:) bahçelievler bakırköy tarafları güzel gelin buralara :D

Ozan Güven

Forum Bağımlısı
Tepki
201
Bende genelde geceleri sürüyorum zaten sıcak yaz günlerinde.. Bir miktar sayı edinelim binelim istiyenlerle antreman yapalım müsait günlerde uzun yol yapalım..;)
Yok mu bu kadar mı bu taraflarda oturan

Un0

Üye
Tepki
3
Geceleri güzel olr eft yeşilköye fln gideriz .. burdakiler veya buralara gelebilecekler ses verin ltfen :)

abdullahabdullah

Forum Bağımlısı
Tepki
633
İsim
Abdullah YEŞİLTAŞ
Başlangıç
1987—88
Bisiklet
Lapierre
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Yayla'da Anadolu Bil Meslek Yüksek Okulu'nda kütüphane daire başkanı olarak çalışıyorum. İsteyen muhabbete, ziyarete dertlenmeye gelsin. Ben Fatih' de oturuyorum ama müsait zamanda buluşulur gezilir. Silivriye gideriz.

Abdullah YEŞİLTAŞ

Blick

Daimi Üye
Tepki
116
selam beyler ben de Güneşli'de oturuyorum. Yalnız bisikletimi alalı çok olmadı ve de okul sınav dolaysıyla çok da süremedim temponuza fazla ayak uyduracağımı sanmam ama iyi bir grup oluşturabilirz çok uzak değiliz ;)
@soneryen sen güneşli nin neresinde oturuyorsun?

Ozan Güven

Forum Bağımlısı
Tepki
201
farklı tempolarda insanlarla farklı turlar yapabilir hiç fark etmez yeterki birliktelik olsun....

Blick

Daimi Üye
Tepki
116
zaman önceden belirlenirse ben bu sıralarda istanbuldan dışarı çıkmıyom bir kaç kişi buluşup tur düzenlemek cidden düzel olur hız tempo için bişey diyemem de gücümü son damlasına kadar kullanıp uzun vadeli gitmeye çalışırım ;)
göbekkten kurtulsam o da sorun olmucak :p:
sen bahçelievlerin ne tarafındansın güneşliye uzak mısın?

macerakolik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.696
İsim
Soner
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Evren Mahallesin'de praktiker'in biraz üstündeyim. Çalıştığım işyeride Hürriyet'in orada. Sen ne taraftasın. Gerçi farketmez. Güneşli'deysen görüşürüz.

Biz seninle buluşur, Yenibosna-Kuleli'ye çıkarız. Bahçelievlerde'ki arkadaşlarda Yenibosna'ya gelebilirse - Yeşilköy'de de arkadaşlar var onlarıda alır- yeşilköy sahilden avcılar veya tersine yeşilköy-kumkapı-sarayburnu-eminönü-balat yapar balatta piknik yapıp geri döneriz.

Arkadaşlar varya Anadolu yakası sistemi oturtmuş. Bende bisiklete yol lastikleri alabilirsem. Çünkü orada yol bisiklet grubunun Sabiha Gökçen turu çok hoşuma gitti katılmayı düşünüyorum. Ya bu yakada bisiklete binen sayısı az yada koordinasyon yok.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Nedret Günaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
3.629
bensiz bu gezilerin tadı olmaz be yawwww :)
yurt dışına gidiyorum cumartesi gelince bol bol turlarız.sizlere çok yakınım

cardanadam

Üye
Tepki
1
arkadaşlar selam hepinize...

ben yenibosnada oturuyorum....fakat bi sorunum var.....ben sizinle seve seve pedallamak isterim ama şuan üzerinde uğraştığım bmx tamamladıktan sonra sizlere eşlik edebilirim...

bmx de bir topic açtım yardımcı olursanız sevinirim...

Blick

Daimi Üye
Tepki
116
@soneryen ben geüneşli meydandan kirazlı caddesinin orada oturuyorum ama evren cad. de kimin yanındaki sokakta Gökkuşağı Net cafe avr oradan da ulaşabilirsiniz ;)
@hızlı seni de bekliyoz çabuk dön hayırlı yolculuklar ;)
@cardanadam sana da kolay gelsin umarım istediğin gibi bir bisiklet yapmışsındır :) yalnız ben anlamıyom bisikletlerden daha çaylak bile değilim :p: bmx ise hiç yardımcı olacak arkadaşlar çıkar ama ;)
güzel bir grup oluşacakmış gibi ;)
bana msn den ulaşmak isteyenler "samet [at] hotmail com tr" ekleyebilirler şu anda açık değil evde olduğum sürece ulaşabilirsiniz :)

hetero

Aktif Üye
Tepki
71
bende mahmutbeydeyim haftasonu etkinlik olursa katılırım. unutmayın bende çok daha yeniyim.

Tepki
21
konuyu biraz geç gördüm ama ben de bahçelievlerde oturuyorum.tempolu-temposuz,kısa-uzun her türlü turlara ayak uydurabilirm sanırsam şu an ki kondisyonumla.bi tarih belirlesek hemen şuracıkta çok güzel olur.haftasonu civarları diğer arkadaşlarında geldiği bi vakit olsun mesela

Blick

Daimi Üye
Tepki
116
evet bişi yok mu?
konuyu açan arkadaştan da ses çıkmadı?