Bahçelievler

Burak Kuruoğlu

Daimi Üye
Tepki
180
Bisiklet
b'Twin
@Hakan Çakan
Sağol kardeşim ama bugün pek bisiklet süresim yok başka zaman inşallah :)

@Muhiddin K.

Şirinevlerin neresinde çalışıyosunuz

Scudo

muhiddin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.031
Bisiklet
Giant
@Burak Kuruoğlu

mereşal fevzi çakmak 2.sokaktayım kardesım.

Burak Kuruoğlu

Daimi Üye
Tepki
180
Bisiklet
b'Twin
@Muhiddin K.
Ben geçen dönem dersaneye Şirinevler Fem'e gitmiştim oraya baya yakınmış. Müsait olursam uğrarım kardeşim. :)

muhiddin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.031
Bisiklet
Giant
@Burak Kuruoğlu

beklerım kardesım.

Özer Koç

Daimi Üye
Tepki
91
İsim
Özer Koç
Bisiklet
Salcano
@Burak Kuruoğlu

Ben de bahçelievlerde oturuyorum. Hasan Doğan Spor Kompleksinin orada. Müsait olduğun zaman beraber sürelim. Her gün çıkıyorum. Ayrıca şu Fem'e bisikletle gitmeyi konuşalım. Çünkü ben de o dershaneye yazıldım ve bisiklet ile gidecem. Bir kere gittim. Bodrum gibi bir yere kilitlememe izin verdiler. Sen nasıl yaptın kilitleme işini?

Burak Kuruoğlu

Daimi Üye
Tepki
180
Bisiklet
b'Twin
@Özer Koç

Öncelikle ben 2 gün sonra Denizli'ye gidiyorum üniversiteye o yüzden pek müsait değilim. Fem'e bisikletle gittiğimde de bisikleti dışarıda bi yere kilitliyodum Fem'le alakası yoktu yani :)

mtbcandir

Forum Bağımlısı
Tepki
739
Bisiklet
Scott
Arkadaşlar merhaba ;

Ben Emre. Bisiklet konusunda 6 yıldır biniyorum, üniversitede bu işin eğitiminden turlara bir çok faaliyetler yaptık. Şuanda yeni bir grup oluşturmaya çalışıyoruz. Ancak bazı kriterlerimiz var ... Buna uyan arkadaşlarımızı bekliyoruz.

1. Kesinlikle ticari amaç yok
2. Kimse grubun liderini oynamayacak herkes etkinliğinden keyif alacak
3. Kız ve erkek farketmez heterojen bir grup olmak istiyoruz
4. Kesinlikle güvenlik önlemlerine uyan arkadaşlarımızı istiyoruz.
5. Genel olarak Mtb bisikletler kullanıyoruz hız ortalaması 25km sakin tempoda gidiyoruz
6. Diğer grup üyelerine rahatsızlık vermeyen, kendini bilen insanlar güzel vakit geçirmek istiyoruz
7. Ve malum ekonomik şartlara göre biri bisiklet alabilir, sizinki harika olabilir ama diğerine bu bisikletle gösteriş yapmaya, kendini bilmezlik yapmaya kesinlikle kalkmayacak...
8. Bölge olarak genelde hareket tarzı plan yaparız, bahçelievlerden gelen şirinevler meydanda, ordan ataköy atrium, ordan bakırköy cumhuriyet meydanında toplanır ordan yeşilköy, eminöünü,ortaköy,bostacı ( vapurlar) bu tarz bir günde yapılacak turlar düzenlemek istiyoruz. Kışın yerler buz tutmadığı sürece binmeye de çalışıcaz... İşlerimize serbest zamanımıza bağlı.

Konuyla ilgilnen kız erkek farketmez bu işe gönül veren arkadaşları yukardaki maddelere özellikle uyan arkadaşlarım bana lütfen özelden ulaşabilirse sevinirim... Bu arkadaşlarımızı yeni kurmakta olduğumuz grubumuza eklemeyi düşünüyoruz. Herkese bol pedallı günler :)

OguzGyan

Aktif Üye
Tepki
190
İsim
Oguzk
Bisiklet
b'Twin
Grubumuz gayet içten ve egolardan uzak, herkesin birbiri ile eşit oldugu bir oluşumdur. Birbirini tanimayan 30-40 üye yerine, daha az kisiden oluşan fakat daha samimi bir arkadaslik ortami kurma niyetindeyiz. Emre'nin belirttikleri ile örtüşen tüm arkadaşlari bekleriz :)

hasanalparslang

Daimi Üye
Tepki
241
İsim
Hasan Alparslan
Bisiklet
Trek
ben katılabilirim, sürüş eğlenceli olduğu taktirde sorun olmaz sanırım.

mtbcandir

Forum Bağımlısı
Tepki
739
Bisiklet
Scott
@Engin er. selam hoşgeldiniz .... Biz gayet gülmek istiyoruz, gülmeyi istediğimiz için bunlara ihtiyaç duyduk sadece... Tur haber olmak isterseniz grubumuzun facebook sayfasını yazıyorum.... Ordan eklersiniz kendinizi haber veriririz.... Olursa değerli arkadaşlar ...
Hepiniz hoşgeldiniz

FACEBOOK GRUP LİNK
(link)

OguzGyan

Aktif Üye
Tepki
190
İsim
Oguzk
Bisiklet
b'Twin
Arkadaslar selamlar :)
Yarin sahil turu yapilacaktir. Hiz olarak ortalama düşük olacak, maksat sohbet, keyfi tur. Rota ve detaylar asagidadir. Katilmak isteyen arkadaslar bana yazabilir veya numaralarini atabilirler

7 Kasım Cumartesi 09:00 (Hareket 09:30) - 13:30

1.Şirinevler meydan (toplanma 1)
2.Bakirkoy meydan (toplanma 2)
3.Yesilkoye hareket
4.Yesilkoy cay molasi
5.Avcilar sahil gezisi
6.Donüş

Not: KASK MUTLAKA OLSUN ARKADAŞLAR

• Beğen
Tepkiler: mtbcandir

emrejon

Aktif Üye
Tepki
156
İsim
emre özciftci
Bisiklet
Fuji
Gurubunun aktif ise bende katılarak isterim

lealtad

Forum Bağımlısı
Tepki
1.597
İsim
Hüseyin
Bisiklet
Diğer
Bakırköy, Bahçelievler, Yenibosna, şirinevler, Bağcılar genel grubu var. Ayrıca etkin tur ve sohbet whatsapp gruplarıda mevcut..

(link)

Burak Boralılar

Daimi Üye
Tepki
183
İsim
Burak B.
Bisiklet
Kron
@messonal @emrejon Grup aktif ama hava şartları olsun iş güç durumları olsun o yüzden pek çıkamıyoruz bu aralar. Zaten diğer bisiklet grupları gibi büyük bir oluşumumuz yok kendi halimizde takılıyoruz. Bir kaç mesaj üstte facebook grubumuz da paylaşılmış. Oradan tur yapacağımız zaman bilgiler paylaşılacaktır.

Tepki
16
İsim
Coral
Bisiklet
Kron
Selam arkadaşlar. Şu an itibariyle bir bisiklet sahibi oldum ve İstanbul Bahçelievler bölgesindeyim. Daha önce ufak çinli bir sukuterim vardı ve grup oluşturmuştuk.Geziler,sürüşler,buluşmalar çok keyifli geçiyordu ve bisiklette de böyle bir oluşumun içine dahil olmak isterim.Tekrardan herkese selam olsun tanışmak görüşme üzere hoşçakalın.

oktayakgoz

Forum Bağımlısı
Tepki
507
Bisiklet
Salcano
Bu kadar adam var ama bu bolgede kaskli bisiklet surene pek rastlamiyorum.