Bahçelievler - Ataköy - Bakırköy Bölgesinden

mtbcandir

Forum Bağımlısı
Başlık
79
Tepki
742
Bisiklet
Scott
Arkadaşlar merhaba ;

Ben Emre. Bisiklet konusunda 6 yıldır biniyorum, üniversitede bu işin eğitiminden turlara bir çok faaliyetler yaptık. Şuanda yeni bir grup oluşturmaya çalışıyoruz. Ancak bazı kriterlerimiz var ... Buna uyan arkadaşlarımızı bekliyoruz.

1. Kesinlikle ticari amaç yok
2. Kimse grubun liderini oynamayacak herkes etkinliğinden keyif alacak
3. Kız ve erkek farketmez heterojen bir grup olmak istiyoruz
4. Kesinlikle güvenlik önlemlerine uyan arkadaşlarımızı istiyoruz.
5. Genel olarak Mtb bisikletler kullanıyoruz hız ortalaması 25km sakin tempoda gidiyoruz
6. Diğer grup üyelerine rahatsızlık vermeyen, kendini bilen insanlar güzel vakit geçirmek istiyoruz
7. Ve malum ekonomik şartlara göre biri bisiklet alabilir, sizinki harika olabilir ama diğerine bu bisikletle gösteriş yapmaya, kendini bilmezlik yapmaya kesinlikle kalkmayacak...
8. Bölge olarak genelde hareket tarzı plan yaparız, bahçelievlerden gelen şirinevler meydanda, ordan ataköy atrium, ordan bakırköy cumhuriyet meydanında toplanır ordan yeşilköy, eminöünü,ortaköy,bostacı ( vapurlar) bu tarz bir günde yapılacak turlar düzenlemek istiyoruz. Kışın yerler buz tutmadığı sürece binmeye de çalışıcaz... İşlerimize serbest zamanımıza bağlı.

Konuyla ilgilnen kız erkek farketmez bu işe gönül veren arkadaşları yukardaki maddelere özellikle uyan arkadaşlarım bana lütfen özelden ulaşabilirse sevinirim... Bu arkadaşlarımızı yeni kurmakta olduğumuz grubumuza eklemeyi düşünüyoruz. Herkese bol pedallı günler :)

OguzGyan

RedTriban3
Başlık
0
Tepki
252
İsim
Oguzk
Bisiklet
b'Twin
Grubumuz gayet içten ve egolardan uzak, herkesin birbiri ile eşit oldugu bir oluşumdur. Birbirini tanimayan 30-40 üye yerine, daha az kisiden oluşan fakat daha samimi bir arkadaslik ortami kurma niyetindeyiz. Emre'nin belirttikleri ile örtüşen tüm arkadaşlari bekleriz :)

Yalchinosis

Daimi Üye
Başlık
6
Tepki
315
İsim
Yalçın
Bisiklet
Dahon

hasanalparslang

Daimi Üye
Başlık
8
Tepki
301
İsim
Hasan Alparslan
Bisiklet
Trek
ben katılabilirim, sürüş eğlenceli olduğu taktirde sorun olmaz sanırım.

mtbcandir

Forum Bağımlısı
Başlık
79
Tepki
742
Bisiklet
Scott
  • Başlık sahibi Başlık sahibi
@Engin er. selam hoşgeldiniz .... Biz gayet gülmek istiyoruz, gülmeyi istediğimiz için bunlara ihtiyaç duyduk sadece... Tur haber olmak isterseniz grubumuzun facebook sayfasını yazıyorum.... Ordan eklersiniz kendinizi haber veriririz.... Olursa değerli arkadaşlar ...
Hepiniz hoşgeldiniz

FACEBOOK GRUP LİNK
Bağlantıyı görüntüleyebilmek için üye girişi yapmalısınız.

OguzGyan

RedTriban3
Başlık
0
Tepki
252
İsim
Oguzk
Bisiklet
b'Twin
Arkadaslar selamlar :)
Yarin sahil turu yapilacaktir. Hiz olarak ortalama düşük olacak, maksat sohbet, keyfi tur. Rota ve detaylar asagidadir. Katilmak isteyen arkadaslar bana yazabilir veya numaralarini atabilirler

7 Kasım Cumartesi 09:00 (Hareket 09:30) - 13:30

1.Şirinevler meydan (toplanma 1)
2.Bakirkoy meydan (toplanma 2)
3.Yesilkoye hareket
4.Yesilkoy cay molasi
5.Avcilar sahil gezisi
6.Donüş

Not: KASK MUTLAKA OLSUN ARKADAŞLAR

Tepkiler: mtbcandir

messonal

Üye
Başlık
0
Tepki
2
selamlar arkadaşlar bu grup hala aktif mi? eğer öyleyse aranıza katılmak isterim. sevgiler.

Tepkiler: omeryuksel95

emrejon

Bisikletle işe gidenler
Başlık
10
Tepki
163
İsim
emre özciftci
Bisiklet
Fuji
Gurubunun aktif ise bende katılarak isterim

lealtad

Forum Bağımlısı
Başlık
33
Tepki
2.551
İsim
Hüseyin
Bisiklet
Diğer
Bakırköy, Bahçelievler, Yenibosna, şirinevler, Bağcılar genel grubu var. Ayrıca etkin tur ve sohbet whatsapp gruplarıda mevcut..

Bağlantıyı görüntüleyebilmek için üye girişi yapmalısınız.

Burak Boralılar

Daimi Üye
Başlık
11
Tepki
199
İsim
Burak B.
Bisiklet
Kron
@messonal @emrejon Grup aktif ama hava şartları olsun iş güç durumları olsun o yüzden pek çıkamıyoruz bu aralar. Zaten diğer bisiklet grupları gibi büyük bir oluşumumuz yok kendi halimizde takılıyoruz. Bir kaç mesaj üstte facebook grubumuz da paylaşılmış. Oradan tur yapacağımız zaman bilgiler paylaşılacaktır.

Başlık
0
Tepki
17
İsim
Coral
Bisiklet
Kron
Selam arkadaşlar. Şu an itibariyle bir bisiklet sahibi oldum ve İstanbul Bahçelievler bölgesindeyim. Daha önce ufak çinli bir sukuterim vardı ve grup oluşturmuştuk.Geziler,sürüşler,buluşmalar çok keyifli geçiyordu ve bisiklette de böyle bir oluşumun içine dahil olmak isterim.Tekrardan herkese selam olsun tanışmak görüşme üzere hoşçakalın.

oktayakgoz

Forum Bağımlısı
Başlık
5
Tepki
528
Bisiklet
Salcano
Bu kadar adam var ama bu bolgede kaskli bisiklet surene pek rastlamiyorum.

Burak Boralılar

Daimi Üye
Başlık
11
Tepki
199
İsim
Burak B.
Bisiklet
Kron
Merhabalar. Grup daha önceden yazmış olduğum gibi iş ve eğitim gibi sebeplerden ötürü biraz durgun halde. Ufak tefek ya bireysel ya da 2 kişi olarak çıkmaya çalışıyoruz son zamanlarda. Tekrar söylüyorum eğer daha büyük grup olarak düşünen varsa eğer maalesef o beklentiyi karşılayamayız şuan. Kask konusunda da haklısınız. Bisikleti ciddiye alan çok kişi yok bu bölgede. Bize de çok değişik gözlerle bakıyorlar zaten :) Yavaş yavaş alıştırmaya çalışıyoruz insanları.

Başlık
0
Tepki
17
İsim
Coral
Bisiklet
Kron
Hazır kask konusu açılmışken decathlon a kask almak için gitmeyi düşünüyorum. Hemde ufak çakar ışıklandırmalar vardı mutlaka onların bir ismi vardır tabi ki =) Kask bakarken neye dikkat etmeliyim yoksa kafama göre olanı bulduğum gibi alayım mı ?

Burak Boralılar

Daimi Üye
Başlık
11
Tepki
199
İsim
Burak B.
Bisiklet
Kron
@Gittiğin Yol Yol Değil Kask için ucuza kaçmayın bence. Piyasada çok yüksek ve korumalı ürünlerde var ancak Decathlon'un sattığı kasklarda kalitelidir. Çakar konusunda da eğer beklerim derseniz bence Çin ürünlerine göz gezdirin. Daha uygun fiyata daha iyi şeyler olabiliyor.

Başlık
0
Tepki
17
İsim
Coral
Bisiklet
Kron
@Burakb993 dostum çakar olarak şimdilik farkedilmek için ( tabi böyle birşey mümkün olur mu bilmiyorum) almayı düşünüyorum .Fuarda cat eye marka ürünü incelemiştim o tabi ki boyut olarak da büyük fiyat olarak da . Benim alacagım kibrit kutusu büyüklüğünde 10-15 tl gibi bir rakamdı yanlış hatırlamıyorsam. Maksat boş çıkmayayım. Yarın saat 10:00 gibi bahçelievler den çıkıp Eminönü hatta yerse Kireçburnu sahil yapma planım var.

Tepkiler: DKN

Burak Boralılar

Daimi Üye
Başlık
11
Tepki
199
İsim
Burak B.
Bisiklet
Kron
@Gittiğin Yol Yol Değil Hiç olmamasından iyidir o ışıkların. Yine fark edilirsiniz. Eğer sahil yolundan gitmeyi düşünüyorsanız baya dikkatli olmanız gerek. Yol çok dar ve çalışma var.

Yukarı Alt