Bahar İndirimi!

BuRroM

Forum Bağımlısı
Tepki
218
Arkadaşlar daha önce de satılığa koyduğum bir kaç parçanın fiyatlarını baharın da gelmiş olması sebebiyle düşürdüm.. Hem benim para ihtiyacım giderilir hem de ucuza bir kaç parça satılmış olur ihtiyacı olanlara..

Parçalar temiz ve sorunsuzdur.. Öss ye hazırlandığım için son 6 aydır kullanılmadılar.. Parçalar bisikletten sökülmüş durumdadır.. Arka vites yaklaşık 1 yıldır kullanılmadı..

-- burakaltiparmak@gmail.com dan, 05366502600 dan ve özel mesaj ile bana ulaşabilirsiniz..

-- ÖNEMLİ: Lütfen parçalar için pazarlık teklif etmeyin.. Pazarlık işin içine girdi mi kafam iyice karışıyor.. Kime ne fiyat dediğimi unutuyorum:eek: sonra darılanlar oluyor.. Lütfen.. 10 liralık mala 15 lira dedikten sonra pazarlık yapıp 10 liraya satmış olmak istemiyorum:) Yani parçaların fiyatlarını ne yazdıysam o fiyattan satacağım.. Eğer bir indirim yapmayı düşünürsem zaten yeni fiyatını buraya yazarım.. Lütfen bu uzun yazıyı ukalalık olarak algılamayın..

-- Kargo ve havale masrafları alıcıya aittir(havale 3.5 ytl, kargo da şehire göre ve parçaya göre değişiklik gösterebilir).

2006 model 18 inç Trek 4500 Sl kadro.. Aluminyum alaşım.. 1530 gram(katalog verisi).. Kadroyla birlikte ön attırıcı(alivio), aynakol(alivio), zincir(markasını unuttum:D) sele kelepçesi dahildir.. Fiyat: 280 ytl
(link)

Çok temiz sorunsuz Rock Shox j1.. 1950 gram, sertlik ayarlı 80 mm çalışma mesafesi.. fiyat: 100 ytl
(link)

Az kullanılmış Shimano deore uzun bacak normal yay Arka attırıcı.. Sorunsuz.. Bir iki küçük çiziği var sadece.. Fiyat: 30 ytl Fotoğrafta tozlu çıkmış...

(link)

Bontrager gidon: 30 ytl

(link)

Bontrager gidon boğazı: 30 ytl

(link)

Çok az kullanılmış, dişlerinde aşınma kesinlikle yoktur.. Yol tutuşu çok iyidir:) Tanesi 550 gram gelmektedir.. Katlanabilir Schwalbe Black Shark Mud 2.10 light lastikler.. çifti 55 ytl..

(link)

(link)

(link)

(link)

Scudo

BuRroM

Forum Bağımlısı
Tepki
218
Kadro, maşa, lastikler, boğaz satıldı..

İlan arka attırıcı ve gidon için günceldir!

heng

Forum Demirbaşı
Tepki
296
alana hayırlı olsun tanıyor muyuz???tahmin edebiliyorum....

başarist

Forum Bağımlısı
Tepki
682
@heng

Teşekkürler lastikleri ben aldım, diğer parçaları bilmiyorum ama lastikler, sanmıyorumki doğru tahmin olsun :) iyi günler

Burak kardeş sanada teşekkür ederim imzanda belirttiğin konuda başarılar dilerim

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
Hayırlı olsun... İkinize de:)

Tepki
36
Burak ben de baska birsey soracagim sende deore vites kollari vardi onlarin akibeti ne oldu sattin mi yoksa satmaktan vaz mi gectin?

BuRroM

Forum Bağımlısı
Tepki
218
@Azmi Taylan ULUOCAK

Taylan onları satmıştım ama sağ kolda bir sorun varmış.. Geri aldım o yüzden:) Duruyor.. Tamiri de yok sanırım.. Bilmiyorum ne olacak.. Bir dursun hele belki tamir edebilirim..

@başarist

Başar abi hayırlı olsun güle güle kullan.. Başarı dileklerin için teşekkür ederim..

BuRroM

Forum Bağımlısı
Tepki
218
İlan arka vites ve gidon için günceldir..