Bağış?

tolga1976

Forum Bağımlısı
Tepki
2.380
Merhaba bisiklet dostları. .
Eskisi kadar bisiklete binemiyorum. Tutukumun tavan yaptığı dönemlerde o kadar çok parça biriktirmisim ki kendime bir bisiklet toplayıp gerisi kaldı.
Satmaya kalksam alt seviyede parçalar ederi yok.
Orta seviyedeki parçalar içinse tek tek resim çekip alış veriş pazarlık kargo artık vaktim yok.
Elimde kalan tüm parçaları "uygun birisine veya bir klube" vermek istiyorum.
Gelen arkadaş istediği parçaları alır geri kalanida çöpe atarım. Inanin ugrasmak istemiyorum.
Ve tabiki ilk gelen değil gerçekten degerlendirilebilecek kişi ya da gruplara vermek istediğim için "seçimi ben yapacağım"
Yer Istanbul Ümraniye Atakent Mahallesi.
MTB kadro
lastik ve jantlar
Bir adet 16 inç toplanmış yarı karbon parçalı sedona bisiklet
fren vites takımları
daha ne çıkar bilmiyorum.
Saygılarımla

Scudo

Turan Babacan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.341
Bisiklet
Bisan
Etrafınızda bisiklet binmek isteyip de alamayan bir kişiye, bisikletinize bakıp duran bir çocuğa verirseniz daha iyi olur. Çünkü genelde ihtiyacım var deyipte alan kişiler genelde hep dert oluyor. Kargo ile yolluyorsun kargo parasını ödememek için tutuyor geri yolluyor kargo parası sana kaçıyor. Parçayı yolluyorsun bir bakıyorsun nette bir ilan var. Almış parçayı satıyor. O yüzden ihtiyacı olacağı düşündüğünüz etrafında bir kişiye direk verin. Veya bir derneğe ihtiyacı olan bir kişiye gitsin.

Tepki
10
Bisiklet
Scott
böyle bi konu görmekten cidden mutlu oldum kendi adıma :) üstteki arkadasın dediği gibi cevrenizde gercekten ihtiyacı olan birine vermeniz daha uygun olur. beleş mal baldan tatlıdır diyip yalan dolanla sizden parca koparmaya ve bundan para kazanma udumu olan insanlara denk gelmeniz cok yüksek. umarım gercekten ihtiyacı olan birilerine gider parcalar

tolga1976

Forum Bağımlısı
Tepki
2.380
Endişelerinizi anlıyorum arkadaşlar. Ama bir çocuğa bisiklet vermenin acaba bununla gidip bir arabanın altına girer mi endişesinide beraberinde getiriyor.
Parçaları alıp satmak isteyende olacaktır elbette, işte bunun için gerçekten ihtiyaç duyanı nasıl bulacağız?
Bekleyip göreceğiz bakalım neler olacak.
Teşekkürler.

Turan bey ben daha önce bisiklet tutkunu ama alamayan birisiyle tanışmaffırsatım oldu.
Sonra dedim ki kendi kendime en az benimki kadar iyi olmalı bisikleti.
Sonra ne mi yaptım; buradan ilan verdim. .
Insanlar bana güvendi ve cok güzel bir bisiklet topladım tam bir yıl sürdü.
O arkadaş kim mi?
O hep bende kalacak.
Peki o arkadaş şimdi ne yapıyor biliyor musunuz?
Su an bisikleti ile Türkiye turunda.
Hepimizin istediği ama yapamadığı.

Rehavet

Daimi Üye
Tepki
102
benim yakınımda bisiklete ihtiyacı olan bir komşum var iletişime geçiricem. belki buraya üyedir

mahmutuzun

Üye
Tepki
16
@Tolga Ayla

inşallah ihtiyaç sahiplerine ulaşırsınız
kadro boyu nedir büyük bi kadro ise ben alabilirim 21 inch ve üstü ise talibim :)
kargo sıkıntısı da yok komşu sayılırız :D

Umut Y.

Aktif Üye
Tepki
73
Bisiklet
Castello
Çok güzel bir davranış,işte spor ahlakı,spor sevgisi budur

Tepki
1
Bisiklet
Giant
Tolga Abi merhaba. Foruma yeni kaydoldum, ilk buraya yorum yazmak belki dikkat çekebilir ama gezerken gözüme takıldı. Ben de Atakent Mahallesindeyim birkaç senedir ve mahallede 2 bisikletim çalındı. Şimdi elimde küçük bir kadro var kötü durumda, satıp daha iyisini almak için bakım yapıyorum. Kadro 49 cm filan olmalı, boyum 174 civarı olduğu için yol bisikletine göre küçük geliyor. Demek istediğim uygun görürsen bazı parçaları alabilirim. Hem tanışırsak karşılaşırız, satmak için almadığımı biliyor olursun. Şimdiden teşekkürler.

tolga1976

Forum Bağımlısı
Tepki
2.380
Güney kardeşim Gaziantep Bisiklet Topluluğu senden önce mesaj atmış. Şimdi onlara söz verdim ben.

Valla yıllardır bisikletciyim, bir tane sibop kapağını bile çaldırmadım.

Hakketten kötü şansmış sizinki.

Üzüldüm.

GAZIANTEP BISIKLET TOPLULUĞU PARCALARA TALİP ARKADAŞLAR