Bacchetta Corsa hakkında fiyat yardımı

iso1733

Üye
Tepki
0
Bacchetta Corsa (yarış bisikleti; yeni modeli değil) fiyat aralığı nedir? bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim.

Scudo

Gürsel A.

Forum Bağımlısı
Tepki
2.153

Google da ilk çıkan linki veriyorum. (2200-2400 USD arası değişiyormuş.. )

(link)

Gürsel

iso1733

Üye
Tepki
0
ilgilendiğiniz için teşekkürler; yanlız bu benim bahsettim "yeni modeli". bana bildiğimi,z yol bisikleti tarzındaki fiyat aralığı konusunda yardımcı olab,lirseniz sevinirim. (98 veya 99 model sanırım)

Gürsel A.

Forum Bağımlısı
Tepki
2.153

Selam İso.. Google'da bulduğum linkten başka bir bilgim yok.. Bu markayı da hayatımda ilk kez duyuyorum..Dünyada yüzbinlerce marka var.. Tanınanları 100-150 adet.. İyi de niye Bachetta?? Sizin bildiğiniz, bizim bilmediğimiz bir özelliği mi var?Fiyat için firmaya mail atmanız yeterli sanırım..
Gürsel

iso1733

Üye
Tepki
0
Selam Gürsel
arkadaşa italyadan hediye gelmiş; satmayı düşünüyor ama fiyat aralağı konusunda ikimizin de kesin bir bilgisi yok. o yüzden soruyorum; bildiğimiz klasik 28" lik yarış bisikleti. kadrosu çelik yaklaşık 8-10 kilo ama kaliteli malzemeler kullanılmış. ben bisikleti şehir içi kullanım için istiyorum ama bisiklet pek uygun değil; eğer fiyatı uygun olursa alıp modifiye etmeyi düşünüyorum. sizin şehir içi kullanım için 300 milyona kadar önerebileceğiniz hızlı ve dayanaklı bir bisiklet war mı? (1.85 boy için; dağ bisikleti veya yol bisikleti olması çok farketmez) teşekkkürler

Gürsel A.

Forum Bağımlısı
Tepki
2.153

Selam

Şimdi konu anlaşıldı.. Ha şunu başta yazaydın ya!!
Fiyat belirlemek için kadronun malzemesi, tipi, donanımların markası tipi, yılı önemli.. Aynı markanın benzer görünümündeki 2 bisikleti arasında dağlar kadar fiyat farkı olabilir..
Bu detayları bilmeden bir şey söylemek zor.. Fotosunu çeksin yollasın..
Gürsel