Bacaklarda kaşıntı

Konu, 'Sağlık - Antrenman - Beslenme' kısmında alper öztürk tarafından paylaşıldı.

1. alper öztürk

alper öztürk Aktif Üye

Seviye:
    Bisiklet sporuna 1 yıl önce başladım, son 3-4 aydan beri -çok sıkı olmasa da- programlı antreman uygulamaktayım. Daha önce böyle bir sorun yaşamamıştım fakat son 1 haftadır antremandan sonra dizimin biraz üstündeki "vastus medialis" denilen kasta kaşınma oluyor ve 1-2 gün devam ediyor. Ama deri kaşınması değil, içten bir kaşınma. Elle kaşıyınca geçmiyor, ancak esnetme yapınca ve hareket edince geçiyor.

Sizce bu durum normal mi? yada ilerde geçer mi?

İlginizi Çekebilir

Bahadır gürelle karşılaştırma strava power değerleri.png
Yeni aldığım power meter'i bir kaç ativitede denedim şuan için verilerin yüksek olduğunu düşünüyorum, Bu 135kmlik dünki nabzımın %65'inde yaptığım rahat tempo turumdan değerler [ATTACH] Bu...
upload_2016-10-18_9-54-57.png
Soru basit aslında: Arkadaşlarınızla yaptığınız bir performans turunda veya bir yol yarışında kaç kez rekabete girdiniz ve bu rekabetin sizi ne kadar yorduğunu görme şansınız var mı? Not: Bu...
6.png
Strava'cıların korkulu rüyası dijital epoyu konuşuyoruz bugün :D Sportmenliğe aykırı davranan bu KOM avcılarının bunu neden yaptığını, nasıl yaptığını, ve bunu nereden anlayabileceğimizi...