B.köy-Levent 45 dakka

cenkgultekin

TREK MADONE SLR 7
Tepki
93
İsim
Dr. Cenk Gültekin
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Arkadaşlar bugün sabah evim B.köy'den işim Levent'e bisikletle geldim,yolculuk toplamda 48:12 sürdü, ve toplam 26.03km sürdü.
Bakırköy'den sahil yoluna çıktım herhangibir sorun yoktu ancak galiba dün deniz çok çoşmuş ve sahile doğru taşmış suların içine girerken yavaşlamak zorunda kaldım, tabi bisikletimin yeni lastikleri(schwalbe maraton) gayet tatminkardı. Gerçi ıslanınca biraz kayma eğilimine girdi ama genel olarak herhangibir sorununun olduğunu söyleyemeyeceğim.. :D
Bu arada yamulan ön jantım yamukluğunu dahada arttırarak yolculuğun sonlarına doğru daha rahatsız verici bir hal almaya başladı...
Neyse uzun lafın kısası h.içi 4 gün takım elbise giymem gerekiyor ancak gerekmeseydi,her gün gelirdim benzin olarak su + yiyecek kullanıyorum baya ucuza gelio :eek:

Scudo

goxelkurt

Forum Demirbaşı
Tepki
111
tebrikler bence süre çok başarılı tahminimce yol bisikleti kullanıyorsunuz ama yinede çok iyi.......

Banu B.

Forum Bağımlısı
Tepki
306
ooo tebrikler... cuma gününün serbest giyimini süper kullanmışsınız:)

kazasız belasız nice gidiş-gelişlerinize...

cenkgultekin

TREK MADONE SLR 7
Tepki
93
İsim
Dr. Cenk Gültekin
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
teşekkürler Tuğrul abi,
bisikletim trek 6500 üzerindeki jantlar yamuk ama kısmetse bu hafta crossroc larımı alacağım ve önümüzdeki hafta daha iyi bir skor yapmaya çalışacağım... :D

• Beğen
Tepkiler: candede

Hüseyin Suda

Forum Demirbaşı
Tepki
313
Gün gelecek hepimiz işe bisikletlerimiz ile gideceğiz.Bu günleri çok uzak görmüyorum.Hepimizin rüyası bu sanırım,bu arada dereceniz için kutluyorum.Sevgiler...

cenkgultekin

TREK MADONE SLR 7
Tepki
93
İsim
Dr. Cenk Gültekin
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
ben şimdiden başladım petrol bitecek yakında...
sonra bütün arabalrın şaçlarından bisiklet parçası üretimi başlayacak :D

İLKER TAŞ

SPECİALİZED. S-WORKS M5 HARDTRAİLL ALL......
Tepki
794
İsim
İLKER
Bisiklet
Scott
@Hüseyin Suda

keşke dostum herkes işine bisikletle gelse trafik kirliligi azalır en önemlisi hava kirliliği ve benzin bağımlılığı birde bisikletlilerew olan saygı coğalır

cenkgultekin

TREK MADONE SLR 7
Tepki
93
İsim
Dr. Cenk Gültekin
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bu arada geçen cuma (29.04.2007) tarihinde de bisikletle gittiğim levent'e gidişim 50 dakika sürdü :(
rüzgar karşıdan esiyordu ortalama hızım 25'in biraz altında gerçekleşti...

kaflik

Üye
Tepki
1
tebrikler diyor başarının devamını diliyorum tbrk nasip olursa birgün beraber turlarız sahilde yeşilköy başlangıç noktası olur sahil böyü sallarız

jimi1984

Daimi Üye
Tepki
99
Valla benim iş yerim gebzede olmasa bende cuma günleri gitmek çok isterdim ama yol berbat :)

Levent - Bakırköy arası için bravo ayakda alkışlıyorum :) Çok güzel zaman...

Ben Çekmeköy-Sultan Ahmet arasını 3,5 saatte gidiyorum.Tabiki arada kahvaltı molasıda var :)

nuhcan

Forum Bağımlısı
Tepki
812
İsim
nuh can
levent'e nereden çıktınız, Barbaros yokuşundan mı? Tarlabaşından mı?

Yani bu yokuşları çıkmanız bile kaç dakika sürer ama yine de tebrikler

Tarık DUMAN

Daimi Üye
Tepki
251
bende skerden yeni geldim.. skerden gelir gelmez hemen bi kaç gezi yaptım bisikltle.. gezileride ancak bitirebidim ve iş arama moduna gircem pazartesiden itibaren.. bende takım elbisemi iş yerine bırakıp işe bisikletle gidip gelmek istiyorum.. ev gaziosmanpaşa sultançiftliğinde. eminönüne otobüsle 1.20 dk gidiyorum.. bisikletle ise 35 dk sürüyor :) yol parasıda cabası... umarım uygun bir noktada uygun bir iş bulabilirm..

sizide tebrik edeim...güzel yapmışsınız... sizde benim gibi diğer 4 günde takım elbiseyi şirkete bırakarak bisikletle gidip gelebilirsiniz :)

sevgiler