B.duzunden bizede Cumartesileri yetmedi Carsambaları da cıkıyoruz artık... :)

trinity72

Forum Demirbaşı
Tepki
362
(link)
(link)

Guzelce'deki her zaman gittigimiz cay bahcesinde once mac izleyip sonrasında da cay - tost muhabbeti yaptıgımız yer...Bizim ekibi biliyo artık muessese...:) Soldan saga Tanju (Sinarit),Keremkeke,Arda (Krank) ..Ben fotoyu cekiyorum..:)

(link)
(link)

Fotoda bende varım artık... :)

(link)
(link)

Donus yolundayız...Ayı ve Cami'yi gorunce muhakkak Ay'da cıksın diye diye cektirdik bu fotoyu...Dun aksam bende bi Ay takıntısı vardı ki sormayın gitsin...Cekim gucu hikayesi sanırım... :)

(link)
(link)

Yine Cami ısıgı ve Ay ısıgı hikayesi...Donus yolundayız...:)

(link)
(link)

Albatros sahilinde bi kac haftadır bu acıkhava icin tasarlanmıs sanat calısmalarını bitirmeye calısan bi ekip var...Biz gectigimiz Cumartesi tur donusunde calısanları gormustuk zaten...A bu aksam da bi baktık ki o da ne ?? Megerse tasarladıkları seylerden biri de bisiklet imis...Hic durur muyuz ?? Meydanı bos bulduk ya hemen atladık fotograf cektirelim diye tabiiki...Soyle bi tane de tek cek bakalım derken bu..

(link)
(link)

Eserle butunleselim dedigimde Arda ve Tanju boyleydiler... :)

(link)
(link)

Bu bisiklet tasarımında var bi tılsım...:) Cekim gucune girdik sanırım... :) hahahaha

(link)
(link)

Yakın cevremizdeki tum bisikletseverleri bu eseri gormeye davet ediyoruz...Benim bulundugum bolum cok rahattı... :)

(link)
(link)

Tur donusu yine Albatros sahilinde...Ay ısıgı bu kadar mı guzel aydınlatır denizi...

(link)
(link)

Lutfen Ay'da cıksın fotografta diye diye cektirdigim bi foto..:)

(link)
(link)

Sinarit ve Arda'nın evlerinin oldugu sokakta manzara cok guzel gorunuyo burda tepeden deyip yine arka planda ısıkları yakalamaya calısırken..:)

(link)
(link)

Tur donusunde Kerem'in bisikletinin gobegi dagıldıgı icin Kerem'i evine kadar biz bıraktık...Bisikletini minubuse yuklemeden evvel son bi kare alalım demistim...:)

(link)
(link)

Yine Tanjuların sokakta tepeden...karanlık cıkmıs bu ama...:(

Scudo

keremkeke

Forum Bağımlısı
Tepki
422
paylaşım için teşekkürler
sanırım bi dahakine daha yakından çekinmemiz lazım :D

Koray Karaman

Forum Bağımlısı
Tepki
752
Güzel bir akşam turu olmuş.:) Fotoğraflar için teşekkürler. ;)

fairway

Üye
Tepki
38
Ben gelemedim herkesten özür dilerim.
Önce eve geciktim sonrada misafir geldi çıkamadım kusura bakmayın...:(

seykem

Aktif Üye
Tepki
52
izlemeye acıktan takibe devam az kaldı gumbur gumbur gelicem iyilesmem lazımm :( ...

trinity72

Forum Demirbaşı
Tepki
362
@keremkeke

yakından nası cekiniriz bilmem...ben hic cekingen deilimdir ama...hahahahah:D :D

trinity72

Forum Demirbaşı
Tepki
362
@seykem

Selam Seykem...

Valla ben simdiden bu gumbur gumbur kısmından tırstım yaw....:D :D :D bekliyoruz...:) :)

trinity72

Forum Demirbaşı
Tepki
362
@fairway

belki gelirsin diye rınınım rınınım rınınım bos yere baktıııkkk nırrrııımm aaaaah aaaaaah aaaaahhh aaaaahhh... :D :D :D

trinity72

Forum Demirbaşı
Tepki
362
@cakmakmehmet

Mehmet bey selam...

Bi iyilessenizde su her mesajınızın sonunda gordugumuz simit ve cay olayını bi hayata gecirsek diyorum yaw...

Selamlar....

cakmakmehmet

Daimi Üye
Tepki
109
hehehehee...benim her sabah vazgeçilmezim o simitle çay..hem ben iyileştim de sizle vakitleri nasıl denk düşürürüz diye hesap yapıyorum..