Azcık oradan azcık buradan . 303 srd modifiye!

SerkanNamazcı

Forum Bağımlısı
Tepki
2.040
İsim
Serkan Namazcı
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
>Merhaba bisiklet dostları 6aydır salcano 303 srd kullanıyorum . Artık daha ferah bir seri yapmak bir az daha cıtıyı genişletmek istiyorum bisiklet 14 kg . . Siz olsanız neler eklerdiniz? Neden ögle olmasını isterdiniz. . Benim kafamda maşa ve jand seti yatıyor . Kadro güzel x5set ve avid 3 yeterli . Şuan bulunan jantlar icin ne diyorsunuz? Ne eksi var nasıldır? .

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Onun jant setinin wienman olması lazım. Sana tavsiyem göbekleri değiştir biran önce, sorun çıkarabilir. Hatta onla uğraşma, kaliteli bir jant seti al.

Maşaya gelince xcm v2 güzel maşa fakat biraz ağır. Sana tavsiyem Epicon. Gerek fiyat, gerek performans, gerekse görselik olarak çok güzel bir maşa.

Tabiki tüm bunlar bütçene bağlı, ona göre karar verip, seçip beğenmen lazım. :)

SerkanNamazcı

Forum Bağımlısı
Tepki
2.040
İsim
Serkan Namazcı
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
R. Shox pilot sl nasıldır ?

Gürkan Karataş

Daimi Üye
Tepki
250
İsim
Gürkan Karataş
Bisiklet
Specialized
@SerkanNamazcı

rs recon 351 modeline bakın. u turn lu, all mountain maşa, u turn sayesinde 85-130 mm arası istediğiniz travelde kullanabilirsiniz. ayrıca ileride de all mountain bi kadroya geçerseniz maşa değiştirmekle uğraşmazsınız.

benim jant seti önerim ise mavic 321 jantlar üzerine dt swiss champion teller ile novatec göbekler ile bir set dizmeniz.

ben extreme dallarla uğraştığım için önerim bunlar. aşırı hafif değiller ama gerçekten sağlam olacakları kesin :D

SerkanNamazcı

Forum Bağımlısı
Tepki
2.040
İsim
Serkan Namazcı
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Weinman cok sağlam jant o kadar atla zıpla sorun yok acera göbekler centorlock deore rotorlar vardı. Şimdi Alexrims xcr 100d siyah jant 32 delik tw tel mavi tel başları göbekler novatec blue rotorları alligator unex le değiştim. . Nasıl ?

SerkanNamazcı

Forum Bağımlısı
Tepki
2.040
İsim
Serkan Namazcı
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
6ayda neler yaptım neler hikayesini sid team maşayı taktıktan sonra yapacagım ;)