İptal Edildi Az kullanılmış çok temiz Salcano Insomnia 40 19 inch kadro

Konu, 'MTB Bisiklet İlan Arşivi' kısmında merty tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. merty

merty Yeni Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Merhabalar ;
    Gectiğimiz yıl agustos ayında yesil bisikletten satın aldıgım Salcano Insomnia 40 modeli bisikletimi yılbasına kadar ayda 2-3 kez binerek kullandım. yılbası öncesi dubai'deki Specialized magazasinda cok uygun fiyatlı bir specialized kadro bulunca bisikletimi bu kadro ile upgrade ettim. dolayısı ile su an elimde fazla bir insomnia 40 kadrosu bulunuyor. bunu isine yarayacak bir kisiye satmak istiyorum. furc seti, kulakcık vs hersey tamam. zaten bisiklet cok dikkatli kullanıldıgı icin en ufak bir cizikte mevcut değil. sadece önündeki plastik salcano logosunu pek estetik olmadıgı icin sokmustum. bunun haricinde bir eksiği yok.
    arzu eden kisi icin fiyatı 299 TL . kanımca oldukca uygun. uzun süredir evimde atıl vaziyette duruyor.

merty

merty Yeni Üye

Bisiklet:
    Specialized
    ilan günceldir.

merty

merty Yeni Üye

Bisiklet:
    Specialized
    ilan günceldir.

merty

merty Yeni Üye

Bisiklet:
    Specialized
    ilan günceldir

merty

merty Yeni Üye

Bisiklet:
    Specialized
    ilan günceldir. fiyat 249 olarak güncellenmistir.

İlginizi Çekebilir

IMG_20150520_231733_HDR.jpg
Merhaba dostlar hemen her bisiklet süren selenin sert ve rahatsızlığından şikayet etmiştir ve çoğu kişi de belki utangaçlıktan belki rahat hissetmediğinden ya da maddi olarak pahalı olmasından...
upload_2016-8-28_15-14-43.png
Konuyu açacak bir yer bulamayınca bu bölüme yöneldim; hatalıysa taşınabilir. Bir rüzgar tüneli kadar olmasa da başlıktaki soruya yanıt verecek bir ölçüm yöntemi var mıdır diye biraz araştırdım....
5.png
Merhabalar :) GCN'nin çok tatlı bir videosunu buldum ve konusunu açıyorum ;) Videoyu izleyelim: [MEDIA] Kilo verin! Averaj hızınızı geliştirmenin en iyi yollarından biri kilo vermektir,...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.