Ayvalık

scuba1

Üye
Tepki
35
Ayvalık tarafından kimse varmı forumda.Yada bisikletle Ayvalık turu yapan?bu tarafa gelen haber versin şeytan sofrasına cıkalım beraber manzaraya doyum olmaz...

Scudo

artofriding

Daimi Üye
Tepki
261
Merhaba, 20 yıldır Badavut' ta yazlığımız var, 2 yazdır Ayvalık' ta değişik yerleri gezmek için dağ bisikleti sürüyordum. Oraya gelince haberleşip gezebiliriz.

temucin90

Forum Bağımlısı
Tepki
2.483
biraz geç bir tanışma oldu ama ben de her yaz tatilimi ayvalık'ta geçiriyorum artık bir dahaki yaz buluşup turlarız. ben genelde ayvalık merkez--cunda adası yapıyorum gidiş dönüş 18km.

çağatay_çankaya

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bisiklet
Sedona
3 hafta önce söylediysin örene tatile gelmiştim tanışırdık

neyzencan

Üye
Tepki
58
Burheniyeden çıkıp birkaç arkadaş sahilden Ayvalığa geleceğiz
Haberleşelim
Cevabınızı bekliyorum
12 ay Örendeyiz

Baki Berk Kayalar

Forum Bağımlısı
Tepki
1.208
Bayramda Ayvalık' ta bulunmuştum. İlk gelişim değildi. Bisikletle gelmeye deyecek bir yer olduğunu gördüm. Bisiklet parkurları çok gibi... Özellikle tuz gölü enteresan bir parkur gibi görünüyor.

bianconero

Aktif Üye
Tepki
56
ben her zaman ayvalıktayım.. ama bütün kış yatmaktan vücut ham biraz yine de yakın bir sürede turlara katılabilirim.. Bende her gün cunda-ayvalık yapıyorum, kademeli olarak arttırmayı düşünüyorum.. görüşmek üzere

temucin90

Forum Bağımlısı
Tepki
2.483
@bianconero

bende aynı güzergah üzerinde turluyorum. şu öss'yi atlatalım haziran sonu geliyorum. görüşmek üzre

kizak

Forum Bağımlısı
Tepki
1.892
Bisiklet
Sedona
Akçaydan Edremitten herkese selamlar .Bu hafta sonu AYVALIk turu yapalım diyorum .Hem tanışma olur hemde iyi bir faaliyet olur diyorum.tabiiki hava iyi olursa Kask olmazssa olmazlarımızdan. Herkes kendi yolluğunu alırsa iyi olur .Yaklaşık 40 km gdiş 40 km geliş :sabah 08:30Akçay iskele hareketyeri.Herkesi bekliyoruz .Saygılar selamlar:)

• Beğen
Tepkiler: hasan mehmet yalı

hasan mehmet yalı

Aktif Üye
Tepki
382
Bisiklet
Corratec
merhaba,ben istanbul dayım,ama edremit'liyim.akçay a yazları geliyorum.yol bisikleti kullanıyorum.havalar turunuzu etkileyecek kadar kötü mü? siz oralımısınız?görüşmek dileğiyle

kizak

Forum Bağımlısı
Tepki
1.892
Bisiklet
Sedona
Merhaba hasan kardeşim.Akçaya yeni taşındık .Eskişehirdrydim. Geçtiğimiz hafta lodos çok fazla etkiledi.Dolayısıyla turu iptal etmek zorunda kaldık.Benim hem MTB hemde YOL bisikletim var.BTB sedona .Yol DRAG BLADE ROD RACE.İnşallah akçaya geldiğinde tura çıkarız. Sevgiler saygılar.

• Beğen
Tepkiler: hasan mehmet yalı

hasan mehmet yalı

Aktif Üye
Tepki
382
Bisiklet
Corratec
tanımak beraber tur yapabilmek zevkli olur.yol bisikleti ile özellikle yazın uzun yol yapamadım,asfaltın mıcırlı olması sıcaktan eriyen zift,yol bisikleti ile kullanıma imkan vermiyo.ben de akçay ayvalık yapmaya niyetlendiğim halde yarı yoldan dönmüştüm.istanbul da anadolu yakası bölümünde istanbul yol bisiklet grubu olarak güzel ve gelişmiş bir grubumuz var.kısmetse yaza görüşmek üzere,güzel havalı bol pedallı günler

kizak

Forum Bağımlısı
Tepki
1.892
Bisiklet
Sedona
Böyle güzel bir grup oluşturmanın çabası içindeyim:akçayda ne kadar başarılı olurum bilemiyorum.Ama şunu söyleyim Taytımı, formamı,kaskımı ;yani kıyafetlerimi giyip çarşıdan geçiyorum herkes uzaylı gibi bakıyor.ben ise acaba buradada bir bisiklet sever varmı? diye dolanıyorum.Ondan sonra basıp gidiyorum.neyse bunlrıda kırarız inşallah.akçaya geldiğinizde mutlaka buluşalım.Görüşmek üzre seggiler saygılar

kizak

Forum Bağımlısı
Tepki
1.892
Bisiklet
Sedona
Tepki
17
bende 2 günde bir akçaya geliyorum inşallah birgün denk geliriz bende burhaniyede oturuyorum..

kizak

Forum Bağımlısı
Tepki
1.892
Bisiklet
Sedona
Selam samet kardeşim ilgine teşekkürler.Bende 1 hafta evvel burhaniye ören turu yaptım.Yalnlız olmama rağmen çok keyif aldım.Yanıma fotoğraf makinemi almadığım için görüntü olayı olmadı.Bir aksilik olmazsa hafta sonu mutlaka ayvalık yapıcam geçerken sananda uğrarım.Gelmek istersen beraber pedallarız.İnşallah başka gelende olur.Benim cep tel:0 505 827 8641 senin telefonunu alırsam çıkmadan ararım.Görüşmel üzre sevgiler saygılar.

Tepki
154
Merhabalar herkese, yazın ben de Akçay'dayım, planlanan turlara katılmak isterim, görüşmek üzere.

• Beğen
Tepkiler: kizak
Tepki
17
Bende 15 yıl önce istanbul a geldim ama ailem halen Edremit /Akçay da ayrıca yazlığımda orada arada bir geliyorum.
görüşmek üzere;

• Beğen
Tepkiler: kizak