Aynokol kaplamalari

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Ozzgurr tarafından paylaşıldı.

1. Ozzgurr

Ozzgurr Bisikletkolik

Seviye:
    Arkadaslar, asagidaki sitede bircok aynakol icin cesit cesit koruyucu-yapistirma seklinde kaplamalar bulabilirsiniz. Eskimis aynakollarniza degisik gorunum kazandirabilirsiniz veya benim gibi sadece seffaf olanlarindan alabilirsiniz.Ben aldim,kesimi ve kalitesi gayet iyi.

http://www.crankskins.com/

sadana, Akif Y. ve İlyas ŞANLI bunu beğendi.
  2. İlyas ŞANLI

İlyas ŞANLI Onursal Üye

Seviye:
    Kardeş sanırım yurtdışında yaşıyorsun.
    Türkiyeye nasıl getirtebiliriz bunları veya Türkiyede bulunurmu?

3. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

crankskins.com ''PayPal'' sistemi ile çalışmakta ve bildiğim kadarıyla Türkiye'ye kargo yapmaktalar.

Paypal üyeliği alarak sorunsuz edinebilirsiniz...

4. Muhammed PINAR

Muhammed PINAR Forum Bağımlısı

Seviye:
    türkiyeye kargo fiyatı en az bi 10-15 TL olacağından aldığımız ürün mesela 15 $ 20 TL o 15 TL de kargo 35 TL o kadar para verene kadar reklamcılarda yapılabileceğini düşünüyorum profesyönel bi photoshop kullanıcısı ise sadece reklamcıda yazdırma masrafı olur o da 5 TL max. :)

Ozzgurr

Ozzgurr Bisikletkolik

Seviye:

Evet, Amerikadayim, Turkiyeye postaliyorlar, posta sadece $3.5 ve diger arkadasin dedigi gibi Paypal opsiyonuda var. Reklamcidanda ucuza yaptirilabilir ama bunlarin kesimi parca ile tam uyumlu.

Muhammed PINAR bunu beğendi.
  6. Muhammed PINAR

Muhammed PINAR Forum Bağımlısı

Seviye:
    teşekkürler yurtdışı olduğu için ben kargoyu yüksek bekliyordum 3,5 $ uygunmuş teşekkürler bu yararlı paylaşım için...

İlginizi Çekebilir

8.JPG
Bisiklete yaptığımız faydalı yükseltmelerden biri kilitli pedal. Kilitli pedalın güç aktarmada faydası, çalışmayan bazı kasları da çalıştırarak sadece itme değil çekme kuvvetini de uygulatması,...
upload_2016-8-11_15-47-54.png
Merhaba, Power metrenin gerçekten ne işe yaradığını merak edenler için örnek bir senaryo hazırladım. Diyelim ki performans ölçümü yapan bir dükkan açtım. Bu dükkanda bazı ölçümler yaparak bana...
image.jpeg
[ATTACH] Gençler, Bisiklet iyi hoş, kardio yaparken bacak kaslarının önemli kısmı biraz bel azıcık sırt nihayetinde hiçe yakın kol kasları çalışıyor. Vücuda direk etki eden pedal haraketi bir çok...