Aynakol ?

Konu, 'Vites - Çekiş Sistemi' kısmında Özgür Kaan SİREL tarafından paylaşıldı.

1. Özgür Kaan SİREL

Özgür Kaan SİREL Aktif Üye

Bisiklet:
    Corratec
    Seviye:
    Arkadaşlar merhaba ;

Sizlere birşey danışmak istiyorum. Yeni bir aynakol almayı düşünüyorum ama onlarda dişlileri farklı olabiliyor onu biliyorum ama göbekleri her kadro ve modelde farklı mı yada sabit bir ölçüsü mü var ? Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler. :in:

2. Derya Keçeci

Derya Keçeci Onursal Üye

Adı:
    Derya
    Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Sabit bir orta göbek ölçüsü de yoktur,krankset ölçüsü de.Krankset ölçüsü (165-170-175 mm gibi) boyunuza göre belirleyebileceğiniz bir ölçü ancak bisikletinizin orta göbek uzunluğu bellidir.Değiştirmek istiyorsanız o ölçüye göre yenilersiniz.Orta göbek uyumsuzluklarında çeşitli uzatma adaptörleri kullanılsa da pek tercih edilmez.

Özgür Kaan SİREL bunu beğendi.
    Özgür Kaan SİREL

Özgür Kaan SİREL Aktif Üye

Bisiklet:
    Corratec
    Seviye:
    Verdiğiniz açıklayıcı bilgi için teşekkür ederim.

İlginizi Çekebilir

IMG-20160608-WA0003.jpg
Arkadaşlar hepinize merhaba. Temmuz ayı içinde Trabzon-Samsun istikametinde bir tur planım var. Plan hergün farklı bir fikirle değişebiliyor. Asıl niyetim bir performans turu olması yönünde fakat...
upload_2016-4-29_9-7-59.png
Antrenmanları kayıt altına alıp bir program çerçevesinde performansınızı takip ediyorsanız, web üzerinden online hizmet veren analiz sitelerini mutlaka duymuş olmalısınız. Örneğin TrainingPeaks...
makale.gif
Kış geldi. Günler daha kısa. Sabah işe giderken olan soğuk neyse de, o yağmur yok mu? Akşam işten çıkıyorsunuz, hava kararmış oluyor. Araya bir yerlere bisikleti de sıkıştırmak gerekli. Bisiklet...