Aynakol

Konu, 'Vites - Çekiş Sistemi' kısmında Cem Berk Taşbaş tarafından paylaşıldı.

1. Cem Berk Taşbaş

Cem Berk Taşbaş Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Merhaba arkadaşlar/büyüklerim, benim bir sorum olacak. Dağ bisikletlerinin bazılarında bir tane çarka rastladım. Yani normalde 3 olması gerekmiyor mu ? Downhill bisikletlerinde ve hardtaillerde rastladım buna. Peki tek çarkla hızlanmak zor değil mi ? Bir de Gözüme çarpan Birşey 9 lu ruble, aynakolda sadece 1 çark ama adam 9 lu rublenin sonuna oldukça büyük bir disk koymuş. Sanırım farkı onunla kapatıyor.. Teşekkürler şimdiden

İlginizi Çekebilir

upload_2016-10-20_14-40-16.png
VO2max, ciğerlerimize aldığımız oksijenin ne kadarının yakıt üretiminde kullanıldığını gösteren bir üst sınır. Esasen aerobik kondüsyonla ilgili bir konu. Aerobik kondüsyon ise, birkaç dakikadan...
Bike.jpg
Güzel öneriler veren bir tırmanış makalesini paylaşıyorum :) Linkin orjinali: Cycling Tips: How To Climb Faster And Easier [ATTACH] Zirveye hızlı ve kolay ulaşmanın ağrısız yolları Her...
Fabian-Cancellara-aero-position-2.jpg
1988 İtalya turunda Andy Hampsten’in Passo di Gavia tırmanışı efsanedir. Hampsten, o tırmanışta pembe mayoyu ele geçirmişti, ancak, turun bitmesine hala 8 gün vardı ve Gavia etabını kazanan Erik...