-Aynakol Yardımı-

Atahan Akıllı

Forum Bağımlısı
Tepki
647
Öncelikle herkese iyi forumlar diliyorum. Aynakol alıcam ve bütcem 40-60 ytl arası olacak. amacım yokuş çıkmak. 9'lu sistemde kullanıcam. değerli önerilerinizi bekliyorum. teşekkürler.
not:shımano serisi ile shımano nun seri dışı olan malzemelerin arasında ne fark var. serinin ürünleri daha mı iyi?

Scudo

Atahan Akıllı

Forum Bağımlısı
Tepki
647
yardım etcek olan yok mu yaw.

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Sanırım o fiyat aralığında en iyi HG ayna kol, Alivio olur.
Onun dışında, seridışı modelleri tek bir seride toparlayıp "bunlar da budur" diye tanımlamak yanlış olur. Çünkü içlerinde HG, IG uyumlu olanlar gibi bir çok farklı model bulunuyor. Hatta Shimano bu sene (2008 için) seri dışı ancak LX, XT ve XTR'da olduğu gibi mili ayna kol üzerinde sabit olan bir ayna kol modeli de çıkartacak.

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
2. el ilanlarında Truvativ Isoflow vardı bi tane, çok çok az kullanılmış olduğu fotoğraflardan bile belli, ISIS göbeğiyle beraber, 22-32-42 yapraklı. Bence kaçırma...

Selim Üsel

Forum Bağımlısı
Tepki
1.464
Shimano Fc m 442 de fiyat açısından uygun bir model gibi gözüküyor. 50 YTL lik bir fiyatı var...

• Beğen
Tepkiler: Atahan Akıllı

ahmet ozgen

Forum Bağımlısı
Tepki
613
deore aynakol var elimde orta göbekle birlikte 50 ytl ye vericem.(orta göbek neco)
birde 2007 deore aynakol var elimde çiziksiz hatta sıfır çok az kullanılmış ve hollowtech dir.(içi boş) buda deore orta göbekle birlikte 110 ytl dir.ayrıntılı bilgi isterseniz msn de grslm.profilimde msn adresim mevcut.

• Beğen
Tepkiler: Atahan Akıllı