Aynakol Tavsiyesi?

Konu, 'Vites - Çekiş Sistemi' kısmında Mesut C. tarafından paylaşıldı.

1. Mesut C.

Mesut C. Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Arkadaşlar şehir bisikleti oluşturmaya başladım ve " Deore Fc m 591(26-36-48) 175 mm Hollowtech II " bu aynakolu almak istiyorum. Satıcı ile görüştüm 10'lu vites sistemine uygun ve şehir bisikletler için ideal olduğunu söyledi.

Aynakol benim için yeterli olur mu?

Atilla.C bunu beğendi.
  2. Selami53

Selami53 O PARAYA BİSİKLET ALIRIM !

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Bence bir şehir bisikleti için fazlasıyla yeterli.

3. caner ünsal

caner ünsal Bisikletkolik

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    ön vites değiştiriciniz 3 lü , arkada 10 lü ruble var sanıyorum. bu parçaların modellerini yazabilirmisiniz? alternatif olarak öğrenmek için soruyorum. ayna kol boyu için boyunuza- bacak boyunuza uygun olup olmadığını kontrol etmenizi hatırlatayım.

İlginizi Çekebilir

Fabian-Cancellara-aero-position-2.jpg
1988 İtalya turunda Andy Hampsten’in Passo di Gavia tırmanışı efsanedir. Hampsten, o tırmanışta pembe mayoyu ele geçirmişti, ancak, turun bitmesine hala 8 gün vardı ve Gavia etabını kazanan Erik...
Honest-Ads-Sports-Drinks.jpg
Yine uzun ve detaylı bir makale ile kaldığımız yerden devam ediyoruz :D Bu haftaki konu beslenme ve su içme. Fakat içinde yağ ve karbonhidrat yakımına dair harika, herkesin işine yarayacak...
8.JPG
Bisiklete yaptığımız faydalı yükseltmelerden biri kilitli pedal. Kilitli pedalın güç aktarmada faydası, çalışmayan bazı kasları da çalıştırarak sadece itme değil çekme kuvvetini de uygulatması,...