aynakol sorunu

Konu, 'Eski İlan Arşivi' kısmında Onur Kahraman tarafından paylaşıldı.

1. Onur Kahraman

Onur Kahraman Bisikletkolik

Seviye:
    lütfü abi ben 2008 yılı yaz ayında sedona 761 kadrolu bisikletime altus donanım yaptırmıştım.aynakolum 2 ay içinde arıza yaptı.ve şuan 1 yıl civarı oldu.garanti kağıdı gelmedi bana ilk aldığımda.60 tl civarı aynakol alıcam sizden.yardımınızı bekliyorum.

Onur Kahraman

Onur Kahraman Bisikletkolik

Seviye:
    lütfi abi fatura 05/07/2008 tarihinden itibaren olmuş.garanti süresi varmı hala? bisikletin garanti kağıdı gelmedi. ben garanti kağıdı zanetmiştim fatura kağıdını dün inceledim garanti gelmemiş,aynakolu garanti kapsamına girermi?

İlginizi Çekebilir

robert-forsteman-2010-3-27-9-6-8.jpg
arkadaşlar bildiğimiz gibi dayanıklılık bisiklet yarışlarında bisikletçilerin vücudu çok ince ve pist yarışçılarıyla aralarında büyük farklar var. yol yarışçılarının üst tarafı neredeyse yok gibi,...
1239190789908-rs5vw0athlw5-399-75.jpg
Merhabalar :) GCN'nin çok tatlı bir videosunu buldum ve konusunu açıyorum ;) Videoyu izleyelim: [MEDIA] Kilo verin! Averaj hızınızı geliştirmenin en iyi yollarından biri kilo vermektir,...
4ii.jpg
Arkadaşlar kendi bilgimle özetleyecek yada tarif edecek olursam pedala aktardığımız gücü watt cinsinden ölçen ama süre ve ortalama hız gibi; eğime, rüzgara veya hava koşullarına göre çok fazla...